وداع با شهید کابلی و شب دیدار که شب روایت و تبیین جهاد بود.


به گزارش خبرنگار فارس از شهرستان بهشهر، حاج حسین روزی در شب تاسوعای حسینی در جمع مردم بهشهر در مراسم وداع با سردار شهید مدافع حرم حاج رحیم کابلی در جوار مصلی اعظم گفت: از بهشهر: حاج رحیم به درگاه پروردگار حمایت می کند و این شب وداع نیست. شب می آید و شب اتحاد است.

وی افزود: یارگیری حاج رحیم برای انقلاب است و امشب شب عشق است تا در شب تاسوعا و شب رزق بهشتی در کنار هم باشند.

این یادگار مقدس صعب گفت: امشب شب اصلاح و آغاز پایان است و شهدا همه را بی قرار کردند و همه به اردوگاه آمدند و از شهید علمداری و روایات درس گرفتند.

به گزارش یکتا، امشب شب جنگ روایات و جهاد تبیین است و شاهد و راوی از راه رسیده اند و امشب شب رویاهاست.

وی افزود: شب جلساتی است که به دعوت شهید آمده است و شب معرفت است و همان طور که حضرت ابوالفضل علم بود. شهید کابلی و همسنگرانش نیز آگاه هستند.

این یادگار دفاع مقدس با بیان اینکه این شب، شب پیوند و پیوند است، یادآور شد: بسیاری از شر شیطان فرار کرده و خود را بین دو دست شهیدان قرار داده و به حضرت حق آمده اند و شب وصال است. و شهید آمد دست ما را بگیرد، خدا دستش را بگیرد و وداع آسمانی با مردم شهر است.

یکتا افزود: در لحظه ای که انقلاب اسلامی نیاز داشت غواصان آمدند و به ما نگاه کردند و این شهدا به موقع رسیدند.

وی با اشاره به اینکه شهید کابلی شباهت زیادی به حضرت زهرایی داشت، خاطرنشان کرد: شهید کابلی شهیدی بود که در راه ارباب، کربلا و عقیله بنی هاشم بود و چگونه می شود شهید شد و حضرت را نداشت. زهرا (س) در مراسم شما.

به گزارش یکتا، امشب شب ضیافت و شب بهشت ​​است و شب قدر و قدر است و اگر شهید می توانست حرف بزند بالا چه خبر است.

وی افزود: امشب شبی است که از یک طرف شیطان به او امان نامه داد و شهید بهشت ​​را به او داد و شب قمر بنی هاشم است و همه دعوت شده اند و شب سفر دل به کربلاست. و خیمه

به گزارش یکتا، شب چشم و دل، پیمودن راه، توبه و خلوت با خدا و امام زمان است.

یادگار دفاع مقدس با بیان اینکه خون شهدا اثر می گذارد و سرهای بریده در حرم رد و بدل می شود، یادآور شد: شهدای مدافع حرم در گمنامی گذشتند و به شهرت رسیدند و آمدند قولی بگیرند تا ما هم دنبال کنیم. کار دین خدا

ایشان فرمودند: دنیا آشفته است و بهترینها در راه است و ما باید برای تمدن اسلامی آماده شویم که کشتاری بزرگ و پیروزی بزرگی دارد و خون حاج قاسم کلید فتح بیت المقدس است.

یکتا افزود: امروز ما با عزت به کربلا رفتیم و صدام با ذلت به پای چوبه دار رفت و خون شهدای مدافع حرم به هدر می رود و با جمع زیبای خدا، عاشورا، کربلا با ما صحبت می کنند. و ضیافتی زیبا و سفره آسمانی.»

گفت: این عزاداری به دعوت شهید حکمت دارد و حالا چرا آمده است، چه پیام و نهضت و قیام دارد؟ امشب به دعوت شهدا آمدی، شهدا کار خودشان را کردند و برای جوانان آمدند.

خاطره دفاع مقدس گفت: امروز شهید کابلی به مأموریت اعزام می شود و به مأموریت رفت و به محرم آمد و با همه ما صحبت کرد و از ما قول کمک به دین گرفت. خداوند.

یکتا افزود: شهدا خجسته اند و باید ظهور پروردگار و زندگی پر برکتی را که لحظه هایش مایه برکت است را طلب کنیم.

وی افزود: حضرت آقا فرمودند شهدا ستاره هستند و این شهید دستان ما را به دست امام زمان (عج) می گذارد و به حق این دهه اشک و خون به ناحق توسط شهدا در راه انقلاب با همه گرفتاری ها ریخته شد. مصائب و در این عزا و در بهشت ​​الحاق ما به کربلا ملحق می شود.

یکتا گفت: امشب؛ شب اذن ورود به خیمه است و شب وصل است و شهدا به تمام فکر و نیت ما توجه دارند و باید نیت کنیم تا اثرگذار باشیم.

انتهای پیام/۸۶۰۰۲/ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید