ورود فارغ التحصیلان لیگ ملت های والیبال عطایی به خان دوم / میزبانان بی چهره و رویارویی با آمریکا


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۲۲ در گروه مردان از فردا (سه شنبه ۳۱ خرداد) در بلغارستان و فیلیپین آغاز می شود. اسلوونی، هلند، آرژانتین، ژاپن، چین، فرانسه، آلمان و ایتالیا هشت تیم حاضر در گروه سوم لیگ ملت‌ها در هفته دوم که در شهر کوئینسون فیلیپین برگزار می‌شود، هستند.

تیم های بلغارستان، ایران، آمریکا، برزیل، کانادا، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم گروه چهارم لیگ ملت ها در صوفیه به مصاف هم خواهند رفت. تیم والیبال ایران در اولین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت ها به مصاف بلغارستان میزبان می رود و شاگردان نیکلای ژیلازکوف سرمربی بلغارستانی هفته نخست را بدون برد به پایان رساندند.

با یک میزبان بدون برد بجنگید

تیم ملی بلغارستان در دو دیدار ابتدایی هفته جاری مقابل آلمان و کانادا با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و در دو دیدار مقابل صربستان (۳-۱) و لهستان (۳-۰) شکست خورد و با دو امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفت. بدون برد شانزده تیم قرار می گیرند. تیم والیبال ایران در دو بازی مقابل استرالیا و چین نیز پیروز شد و با قبول دو شکست مقابل هلند و ژاپن، با ۶ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت تا در هفته دوم به مصاف حریفان سرسخت برود.

تقابل با آمریکا و برزیل پرافتخار

تیم والیبال مردان آمریکا که در پایان هفته نخست با چهار پیروزی متوالی و کسب ۱۱ امتیاز صدرنشین شد، در زمره حریفان تیم ایران در هفته دوم این مسابقات قرار دارد که پنجشنبه دوم ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. جولای. برزیل پرافتخارترین تیم داوری لیگ جهانی و لیگ ملت ها است که در پایان هفته اول لیگ ملت های ۲۰۲۲ با دو برد و شش امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و کانادا با رتبه چهاردهم. یک برد و دو امتیاز دیگر حریفان والیبال مردان ایران هستند هفته دوم لیگ ملت ها.

دو تغییر در ترکیب دانش آموزان عطایی

کاروان والیبال ایران که روز سه شنبه برای حضور در هفته دوم لیگ ملت ها وارد صوفیه شده بود، هر روز دو تمرین بدنسازی (صبح) و یک توپ (عصر) انجام داد.

پس از پایان هفته اول لیگ ملت ها، با تصمیم کمیسیون فنی تیم ملی والیبال، رضا عابدینی (به دلیل مصدومیت) و صابر کاظمی (به دلایل فنی) برازیلیا را به مقصد تهران ترک کردند و بردیا سعادت و امیررضا. سرلک جایگزین این بازیکنان وارد صوفیه شد که تمرینات خود را زیر نظر تیم فنی این شهر آغاز کردند.

بدین ترتیب محمد طاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین توخته، محراب ملکی سرخی، اسماعیل مسافر، بردیا سعادت، امیررضا سرلک، امین اسماعیل نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه و محمدرضا ملت هستند.

پیروزی بر استرالیا در آماده سازی

تیم والیبال ایران روز جمعه ۱۷ خردادماه در دیداری دوستانه به مصاف استرالیا رفت تا برای شروع هفته دوم لیگ ملت‌ها در صوفیه آماده شود. این دیدار در چهار ست برگزار شد و شاگردان بهروز عطایی مربی تیم ملی ایران در هر چهار ست پیروز شدند. امین اسماعیل نژاد، مهدی جلوه، امیرحسین توخته، مرتضی شریفی، محمد طاهر وادی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت پور شروع کننده های ایران در این دیدار بودند.

شاگردان بهروز عطایی در ست های اول و سوم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۵ استرالیا را شکست دادند و با توجه به اینکه مربیان دو تیم در چهار ست قبل از بازی به نتیجه رسیده بودند، دیدار تدارکاتی دو تیم یک بازی تدارکاتی بود. تنظیم. ادامه یافت و باز هم ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ پیروز شد و سایر بازیکنان تیم ملی ایران نیز در چهار ست این دیدار با شناخت سرمربی تیم ملی وارد زمین شدند.

برنامه کامل تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها به وقت تهران به شرح زیر است:

سه شنبه ۳۱ ژوئن: ایران – بلغارستان; ساعت ۲۱:۳۰

پنجشنبه ۲ تیر: ایران – آمریکا; ساعت ۲۱:۳۰

جمعه سوم تیرماه: ایران – برزیل; ۱۸ ساعت

شنبه چهارم تیرماه: ایران – کانادا; ۱۵ ساعت

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید