kermanyy

Monday, 25 October 2021

وزارت امور خارجه دیوید فلانچ را به عنوان رئیس و رئیس جمهور معرفی کرد! – رفاه پزشکی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید خود را اعلام می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و رئیس جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا به مراکز بهداشت و تناسب اندام یکپارچه کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA خود را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. او در 15 سال گذشته عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه بوده است. فلانچ همچنین عضو MFA و کالج آمریکایی مدیران مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در Piedmont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت مدیره خوشحال است که رسماً از دیوید استقبال می کند.” دیوید به عنوان اولین مدیری که زندگی خود را با برنامه ها ، مدارک و منابع انجمن تناسب اندام گذرانده است ، مکان خاصی است. دیوید می داند که جامعه از کجا آمده و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این زمانها برای تجارت و انجمن ما زمانهای حساسی است و هیچکس بهتر از این نمی تواند راه را پیش ببرد. “

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، برای رشد و تقویت سازمان با اعضای MFA ، شرکای تجاری و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته در آن عضویت داشتم ، برعهده دارم.” “من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و مدارک ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در طول حرفه ام تجربه کرده ام. اکنون ، من انگیزه دارم که گروه را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی در سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش خدمات سلامتی خود با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود هستند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه مهمی از تاریخ به عنوان منبع برتر صنعت تناسب اندام پزشکی است. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و رئیس انجمن ، رئیس جمهور و سرپرست موقت بوده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیر انتفاعی ، 501 (c) (6) عضویت حرفه ای است که هدف آن ارتقاء فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی یکپارچه پزشکی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای برای صنعت تناسب اندام پزشکی را ارائه می دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *