وزش بادهای موسمی تاسیسات برق بهبهان را تعطیل کرد/ساعتی پیش به ما هشدار طوفان داده شد


رستم عیدی پور فرماندار بهبهان در گفت وگو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار داشت: طوفان و بارندگی شدید حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته خسارت جانی و مالی به ویژه در حوزه برق رسانی به همراه داشت.

وی افزود: سرعت طوفان باعث شکستن چندین درخت در سطح شهر و قطع کابل های برق و بسته شدن جاده ها شد.

رستم عیدی پور بیان کرد: بلافاصله تیم های ارزیاب در سطح شهرستان مستقر شدند و برای رفع قطعی برق، تیم های عملیاتی در حال رفع عیوب بودند و با توجه به میزان خسارت، تیم هایی از شهرستان های همجوار برای تسریع خسارت به بهبهان اعزام شدند. .

فرماندار بهبهان تصریح کرد: تاکنون تلفات جانی گزارش نشده است و خسارت اصلی به تاسیسات برق وارد شده است و خسارت های دیگر از جمله سقوط تیر چراغ راهنمایی و رانندگی روی خودرو، شکسته شدن درختان، تخریب چندین دیوار و ریزش تابلوهای تبلیغاتی بوده است. .

رئیس ستاد بحران شهرستان بهبهان خاطرنشان کرد: از همان دقایق اولیه قطعی برق تمام تلاش خود را برای وصل شبکه برق انجام می‌شود و چندین تیم از شهرهای دزفول، شوش و آغاجاری به بهبهان اعزام شده‌اند.

فرماندار بهبهان تصریح کرد: این بارندگی ها تقریبا غیرقابل پیش بینی است اما حدود ساعتی قبل هشدار لازم برای آمادگی و انجام اقدامات پیشگیرانه را دریافت کردیم.

وی بیان کرد: شدت طوفان به حدی بود که درختان را از ریشه کنده و مخزن چند تنی سوخت را چندین متر جابجا کرد اما خوشبختانه این درختان توسط تیم های شهرداری جمع آوری و حوالی سه بامداد معابر شهر باز شد. و همچنین جاده بهبهان رامهرمز که به دلیل ایمنی و پاکسازی درختان افتاده توسط جاده مسدود شده بود.

رستم عیدی پور اذعان داشت: وضعیت بهبهان عادی است و فقط چند محله همچنان دچار قطعی برق هستند و انشالله تا قبل از ظهر برق آنها وصل می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید