وزیر نیرو: جهاد آبرسانی با هدف تامین آب شرب پایدار ۱۰ هزار روستای کشور اجرا می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو امشب در جلسه شورای شهر چادگان با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور اظهار داشت: دیدار با مردم و بررسی مشکلات مردم و مسئولان یکی از اهداف این سفرها است. سفرها امکان سفر وزرا و مسئولان به شهرهای مختلف برای تحلیل مشکلات و تکمیل پروژه های نیمه تمام وجود دارد.

وی با بیان اینکه حجم پروژه های نیمه تمام در کشور زیاد است، افزود: یکی از مهمترین مشکلات شهر چادگان تکمیل مسیر دو خطه اصفهان به چادگان است که میزان تردد مردم و مسافران به این منطقه بسیار بالا است.

محرابیان گفت: تکمیل زیرساخت ها و جاده چادگان به اصفهان باعث حضور بهتر مسافران به ویژه مردم چادگان و حفظ ایمنی آنها در تردد می شود. فراهم کنید و به زودی شاهد اتمام این مسیر مهم باشید.

وزیر نیرو با بیان اینکه بیمارستان شهر چادگان مورد تقاضای همه مردم است و اعتبار داده می شود تا با تکمیل این بیمارستان شاهد تجهیز و تکمیل آن باشیم.

وی با اشاره به آبرسانی شهر چادگان و روستاهای آن گفت: در کشور طرحی به نام آبرسانی جهادی با هدف تامین آب آشامیدنی پایدار ۱۰ هزار روستا در حال اجراست و بخشی برای اصفهان در نظر گرفته شده است. ۲۲ روستای شهرستان چادگان جزء طرح جهاد آبرسانی است و اعتبار لازم را برای این امر به طور کامل تامین خواهیم کرد و امیدواریم در آینده شاهد روستایی فاقد آب پایدار در شهرستان چادگان نباشیم.

محرابیان ادامه داد: در طرح سفر برای شهر چادگان ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل فاضلاب در نظر گرفته شد تا فاضلاب چادگان در اسرع وقت تکمیل و عملیات فاضلاب این شهر آغاز شود.

وزیر نیرو با بیان اینکه سهم استان اصفهان از پنل های خورشیدی برای توزیع در مناطق عشایری را دو برابر خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: برخی مشکلات در حوزه کاری من نیست و پیگیری و نامه نگاری به سایر وزارتخانه های ذیربط دارم تا شاهد رشد و پیشرفت باشیم. ” این شهر باش

انتهای پیام/ ۶۳۱۰۱ / الف /
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید