وضعیت آب کرونا در مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، بر اساس آخرین اطلاعات از رنگ آمیزی کرونا در مناطق مختلف کشور توسط مرکز امور عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ۲۷ خردادماه در مازندران، دو شهرستان سوادکوه شمالی و. چالوس به رنگ زرد و بقیه به رنگ آبی، کرونر هستند.

بر این اساس ۲ شهر مازندران زرد و ۲۰ شهر آبی هستند.

طبق این رنگ بندی هنوز شهرهای قرمز و نارنجی نداریم.

شهرستان های دارای وضعیت زرد شامل سوادکوه شمالی و چالوس و شهرستان های وضعیت آب شامل گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، قائم شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه، آمل، بابل، بابلسر، محمودآباد، فریدونکنار، نور، نوشهر، کلاردشت بن، عباس تومور می باشد. رامسر.

پس از این اطلاعیه عنوان شد؛ باید بدانیم که خطر کرونا همچنان پابرجاست و تکمیل واکسیناسیون، ماسک، تهویه مناسب در مکان های بسته، رعایت و مراقبت های بهداشتی به ویژه در تجمعات ضروری است.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۹ بیمار مشکوک به کرونا در استان بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

در این مدت ۹ نفر از مظنونان بستری و از بیمارستان ترخیص شده و درمان خود را در منزل ادامه خواهند داد.

در حال حاضر ۵۰ بیمار به دلیل بیماری های عروق کرونر قلب در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۲ نفر در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی بابل یک بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری است. همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید شناسایی شده و هیچ بیمار بستری و یا ترخیص نشده است.

یک بیمار نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری می شود.

به این ترتیب شب گذشته با شناسایی ۱۰ بیمار جدید عروق کرونر، تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی مازندران و بابل به ۵۱ نفر رسید که حال ۱۳ نفر وخیم گزارش شده است.

در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل طی شبانه روز فوتی گزارش نشده است.

انتهای پیام/ ۸۶۰۳۴ / ج
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید