kermanyy

Sunday, 24 October 2021

ویدئوی تکان دادن زبان استیو بیلیکیک ویروسی می شود

ویدئوی تکان دادن زبان استیو بیلیکیک ویروسی می شود


شاید او تشنه پیروزی بود.

استیو بیلیچیک یکشنبه شب به دلیل بیرون آوردن یک سری از بازیهای شروع کننده – بیرون کشیدن زبانش – وقتی تیم ملی نیو انگلند پاتریوتش در برابر تیم های خلیج تمپا به میدان رفت ، وحشی شد.

این تیم پسر بیل بیلیچ ، سرمربی پاتس ، و یک مربی خطوط آفلاین آفلاین را داشت ضبط شده در تلویزیون ملی وقتی بازی را از کنار تماشا می کرد ، زبانش را بیرون می آورد و گاز می داد.

در اوایل پوشش خبری NBC از بازی NFL یکشنبه شب ، Belichick ، ​​34 ساله ، در حالی که موضعی ورزشی در طرفین Patriots داشت ، نشان داد که در آنجا زبان خود را بیرون آورد ، و آن را کنار هم در دهان خود قرار داد. چروک عجیبی

مردم اینترنت بلافاصله متوجه شدند.

بارستول اسپورتس گفت: “ساعت 2 صبح به یخچال خود نگاه می کنم.” توییتبه

سایر کاربران شبکه های اجتماعی نیز همینطور به شوخی گفت که بیلیچک 34 ساله غذا داشت در ذهن

او می گوید: “شما می گویید بوفه BBQ وجود دارد و می توانید همه چیز را بخورید.”

استیو بیلیچیک ، مربی Patriots در 3 اکتبر 2021 پس از آنکه دوربینی هنگام تماشای بازی Patriots-Buccaneers چهره های عجیب و غریبی گرفت ، ویروسی شد.
توییتر

بنیامین سولاک ، نویسنده کارکنان The Ringer ، مثل چهره های عجیب مربی به “پسر دبیرستانی در روز عکس”.

جوانترین Belichick به دانشگاه روتگرز رفت ، جایی که در آنجا بازی می کرد و در سال 2011 سابقه بازی طولانی در تیم فوتبال را داشت. او در سال 2012 در کادر مربیگری Patriots به پدرش پیوست. یک سرمربی پسر در یک سری وظایف دفاعی خدمت کرده است. برای تیم. به

برادر کوچکترش ، برایان بیلیچیک ، مربی ایمنی تیم است.

چندین کاربر آنلاین استیو بیلیچک را مسخره کردند.  یکی از کاربران اظهار داشت که صورت در روز عکس ها شبیه یک پسر میانسال به نظر می رسد.
چندین کاربر آنلاین استیو بیلیچک را مسخره کردند. یکی از کاربران اظهار داشت که صورت در روز عکس ها شبیه یک پسر میانسال به نظر می رسد.
توییتر

روز یکشنبه ، بوکانیرز در آخرین بازی مقابل پاتریوت ها خندید و تام بردی ، هم تیمی سابق خود را با نتیجه 19 بر 17 شکست داد.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *