kermanyy

Saturday, 23 October 2021

ویلیام شاتنر چه زمانی به فضا می رود؟ چگونه می توان پخش زنده Blue Origin را تماشا کرد

ویلیام شاتنر چه زمانی به فضا می رود؟  چگونه می توان پخش زنده Blue Origin را تماشا کردویلیام شاتنر ممکن است سالها فیلمبرداری “در فضا” را در نقش کاپیتان کرک گذرانده باشد پیاده روی ستاره ای، اما امروز ، وقت آن است که بازیگر بپیوندد درست است، واقعی محل. او فقط چند دقیقه روی موشک جف بزوس مدیرعامل آمازون به فضا می رود. شاید او بتواند آن را با گودال اسپاک خوبش بالا بگیرد!

ماموریت امروز هجدهمین مأموریت نیو شپرد با برچسب پرواز NS-18 است. بهترین خبر؟ برای مشاهده مسابقه فضایی میلیاردها نفر در یک برفک کامل ، می توانید کل ماجرا را مشاهده کنید ، از بلند شدن تا فرود. و اگر کمی حسادت می کنید که این افراد قصد رفتن به فضا را دارند ، نترسید – به زودی ، راهی بسیار آسان برای شما برای خرید بلیط وجود خواهد داشت.

آمادگی تماشای اعزام ویلیام شاتنر به فضا را دارید؟ ما هم همینطور. در اینجا نحوه تماشای ماموریت فضایی آبی امروز آمده است.

ماموریت فضایی Blue Origin کی است؟

مأموریت فضایی Blue Origin امروز ، 13 اکتبر ، با تحویل هدفمند ساعت 10 صبح ET انجام می شود. پخش رویداد زودتر از ساعت 8 صبح ET آغاز می شود.

آیا ماموریت فضایی Blue Origin در Amazon Prime پخش مستقیم می شود؟

ایده عالی! اما نه ، فقط به این دلیل که بزوس با آمازون ارتباط دارد به این معنی نیست که این رویداد در Prime Video اجرا خواهد شد. به خواندن ادامه دهید تا بدانید کجا می توانید آن را ببینید.

ماموریت فضایی Blue Origin با پخش زنده ویلیام شاتنر کجاست؟ نحوه پخش مأموریت فضایی Blue Origin:

اگر به اکثر شبکه های خبری مهم سفر می کنید ، اگر اخبار بزرگ فاش نشوند ، می توانید انتظار داشته باشید که در ماموریت فضایی Blue Origin تحت پوشش قرار بگیرید. گفته می شود ، همچنین می توانید غذای زنده ماموریت فضایی را در وب سایت Blue Origin بررسی کنید. در وب سایت ، همچنین به روز رسانی رویدادهای روز و سایر حقایق مربوط به Blue Origin را خواهید یافت. در حالی که پخش زنده در تمام مدت اجرا می شود ، تا زمانی که افشاگری کامل نشود ، نمی توانیم هیچ صحنه داخلی (یعنی حالت ها و ایده های شاتنر) را مشاهده کنیم. (ما غذای بالا را نیز برای شما آورده ایم ، بنابراین کت خود را بردارید و دور بمانید!)

ماموریت فضایی Blue Origin در کجا انجام می شود؟

مأموریت فضایی Blue Space در پرتاب سایت یک در غرب تگزاس پرتاب می شود.

چه کسی دیگر در ماموریت فضایی آبی شرکت می کند؟

در کنار شاتنر ، آدری پاورز ، یکی از اعضای اجرایی Blue Origin نیز برای این ماموریت برچسب گذاری می کند. مهندس استرالیایی کریس نیز در این ماموریت حضور خواهد داشت رئیس Boshuizen و Medidata Glen de Vries. این یک سفینه فضایی کامل خواهد بود ، مطمئناً!

آیا این اولین ماموریت فضایی Blue Origin است؟ چند ماموریت دیگر در فضای آبی وجود داشته است؟

این اولین ماموریت فضایی Blue Origin نیست. بر اساس وب سایت مأموریت آبی ، 17 مأموریت موفق مداوم شامل سه آزمایش موفق فرار بوده است که نشان می دهد سیستم فرار خدمه می تواند با خیال راحت در هر مرحله از روند حرکت کند. در ژوئیه گذشته ، بزوس سوار یکی از این ماموریت ها شد و به فضا شلیک کرد! این دومین بار است که افرادی در این موشک حضور دارند.

آیا Blue Origin به عموم اجازه می دهد به سفرهای فضایی بروند؟ نحوه خرید بلیط به محل Blue Origin:

با کمال تعجب ، بله: می توانید برای رفتن به محل وب سایت Blue Origin درخواست دهید. قیمت ها هنوز در دسترس نیست و برای در نظر گرفتن پرواز باید یک فرم بسیار طولانی را پر کنید. اما چرا به او گلوله نمی دهید؟ می توانید از طریق وب سایت Blue Origin درخواست دهید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *