kermanyy

Friday, 22 October 2021

ویژگی های جدید برای نصب هنری عمومی Union Square جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور

ویژگی های جدید برای نصب هنری عمومی Union Square جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور


روز پنجشنبه ، سه تصویر در میدان یونیون رونمایی شد که شامل جان لوئیس ، مدیر حقوق مدنی و جورج فلوید و برونا تیلور بود که توسط پلیس کشته شدند. تا قبل از حرکت به شهرهای دیگر ، آنها تا 30 اکتبر در جلوی بنای دائمی جورج واشنگتن به نمایش گذاشته می شوند. در پایان سفر ، آنها در حراج فروخته می شوند ، و پول به خیریه ها مربوط می شود.

نصب هنری عمومی SEEINJUSTICE نامیده می شود و هر قطعه 10 فوت قد توسط هنرمند Chris Carnabuci از چوب برش داده شده و با رنگ برنز پوشانده شده است.

کارنابوچی گفت: “مرگ جورج فلوید منجر به آگاهی و درک جهانی از طاعون بی عدالتی در سراسر جهان شد. نمایشگاه نشان دهنده این درک جهانی است ، و از درک عمل ، و از عمل ، عمل به وجود می آید. تغییر ایجاد می شود.”

این قطعات توسط بنیاد جان و لیلیان مایلز لوئیس و خانواده های فلوید و تیلور پشتیبانی می شوند. برادر جورج فلوید ، ترنس فلوید ، این هفته در افتتاحیه حضور داشت و ABC7NY گزارش داد که او به مردم گفت: “این اولین بار است که چنین مجسمه ای در نیویورک ساخته می شود ، معمولاً دیوار به دیوار است ، بنابراین تغییر در اینجا ایجاد می شود. ، اینجا تغییر وجود دارد “

به گزارش آرت نت ، “اعضای خانواده ، نوازندگان هیپ هاپ و سایر افراد اجتماعی نوشته هایی را به انتهای هرکدام اضافه کرده اند.”

این نمایشگاه از سوی سازمان جدیدی به نام Confront Art انجام می شود که هدف آن “بستن سنگهای متحرک” است. تابستان امسال ، تصویر فلوید در Flatbush Junction نصب شد و پس از آسیب دیدن مجبور به بازسازی شد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *