پاسخ سیدجلال به بالا قرارداد همراه خود پرسپولیس: به شش تفریحی پیش‌ رو در نظر گرفته شده می‌کنم!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ نیروی کار فوتبال پرسپولیس به همان اندازه بالا هفته {بیست و چهارم} لیگ برتر همراه خود ۶ امتیاز اختلاف نسبت به استقلال در کلاس دوم جدول کلاس‌بندی نیمه برتر قرار دارد. این مسأله باعث شده به همان اندازه برخی‌ها اجتناب کرده اند حالا عنوان کنند کدام ممکن است سرخ‌پوشان شانسی برای قهرمانی ندارند با این حال سیدجلال حسینی کاپیتان نیروی کار پرسپولیس تذکر عکس {در این} خصوص دارد.

ذکر شد‌وگوی بی نظیر خبرگزاری فارس همراه خود سیدجلال حسینی در خصوص وضعیت نیروی کار سراسری در راه جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر و علاوه بر این فینال شرایط پرسپولیس پیش اجتناب کرده اند آغاز یک بار دیگر مسابقات لیگ برتر را بیاموزید.

فارس: {برای شروع} تذکر سیدجلال حسینی همراه خود ۱۱۵ تفریحی سراسری در خصوص قرعه‌کشی نیروی کار سراسری در راه جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را بدانیم خوشایند است!

ما کسب اطلاعات در مورد جام‌جهانی صحبت می‌کنیم و در جام‌جهانی همه تفریحی‌ها دردسرساز است. نباید در جستجوی این باشیم کدام ممکن است ببینیم حریفان‌مان چه نیروی کار‌هایی هستند. در جام‌جهانی ممکن است تفریحی ساده ندارید {و همه} نیروی کار‌ها همراه خود نهایت توان و توانایی شخصی {در این} مسابقات حاضر می‌شوند. به اعتقاد ممکن است نیروی کار سراسری تدارک فوق العاده قدرتمندی می‌خواهد گرچه کدام ممکن است می‌شنویم کدام ممکن است می‌گویند نیروی کار سراسری همراه خود فلان نیروی کار و نیروی کار‌های تولید دیگری تفریحی دلپذیر می‌تنبل با این حال چیزی کدام ممکن است اهمیت دارد اینجا است کدام ممکن است باید این تدارکات و تفریحی‌های محکم تداوم داشته باشد. به هر طریقی ما هم نیروی کار سراسری ایران هستیم و ممکن است تفریحی‌های سنگینی داشته باشیم.

فارس: با این حال صحبت اجتناب کرده اند این به میان می‌آید کدام ممکن است نیروی کار سراسری پیش فرض تفریحی‌های عظیم برگزار تنبل!

در یک واحد تورنمنت محکم برگزاری یکی دو تفریحی تدارکاتی نمی‌تواند کمکی به نیروی کار سراسری ایران تنبل. نیروی کار سراسری اجتناب کرده اند همین حالا باید تدارک خوبی ببیند و تفریحی‌های خوبی برگزار تنبل. گیمرها باید در اختیار نیروی کار سراسری باشند و اجتناب کرده اند طرفی فدراسیون فوتبال هم باید امتحان شده بیشتری انجام دهد ۹ اینکه دو ماه مانده به جام‌جهانی دو تفریحی تدارکاتی برای نیروی کار سراسری در تذکر بگیرند چرا کدام ممکن است این موضوع هیچ کمکی به فوتبال ما نخواهد کرد.

 

فارس:‌ همراه خود خاص شدن حریفان ایران در جام‌جهانی به طرز عجیبی انتظارات بالا گذشت به منظور که برخی‌ اجتناب کرده اند همین الان صحبت اجتناب کرده اند برد مقابل آمریکا و جذب می کند همراه خود انگلیس می‌کنند! شاید به یک معنا باید یاد  جام‌جهانی ۲۰۰۶ بیفتیم کدام ممکن است آن نقطه هم انتظارات اجتناب کرده اند نیروی کار سراسری بی‌جهت بالا گذشت بود.

ببینید کودک‌های نیروی کار سراسری همگی خوشایند و محکم هستند و اجتناب کرده اند طرفی مردمان هم اجتناب کرده اند آنها توقع دارند. کار کودک‌ها در نیروی کار سراسری عظیم بوده و همین مسأله این توقعات را به وجود معرفی شده است با این حال کار واقعاً دردسرساز است. کار کردن نیروی کار سراسری انتظارات را بالا برده و این دلیل است باید شرایط خوبی برای او یا او فراهم شود. همه عامل به کار کردن فدراسیون، کادر فنی و گیمرها برمی‌گردد چرا کدام ممکن است نیروی کار سراسری برای تحقق نیازمند تدارک خوشایند است. اجتناب کرده اند طرفی گیمرها هم باید کانون اصلی شخصی را بالا ببرند و بدانند کدام ممکن است در جام‌جهانی چه می‌خواهند.

فارس:‌ ۶ ماه به همان اندازه جام‌جهانی مانده با این حال به جای آن تدارکات صحیح برای نیروی کار سراسری شایعاتی در خصوص تنظیم کادر فنی موجود است!

واقعا نمی‌دانم در اینباره چه باید بگویم. چرا دنبال تنظیم کادر فنی هستند؟

فارس: شاید به این علت کدام ممکن است اسکوچیچ شناسایی بزرگی ندارد و خیلی پرهیاهو نیست.

کارنامه او {در این} مدت خاص است. چه اسکوچیچ در نیروی کار سراسری باشد و چه معلم تولید دیگری، کسی کاری برای نیروی کار سراسری انجام نداده کدام ممکن است انتظاری داشته باشیم. باید اجتناب کرده اند حالا این سیستم‌ریزی کرد به همان اندازه به موفقیت رسید. اگر معلم عظیم و همراه خود هیاهو هم بیاید {در این} شرایط کاری نمی‌تواند انجام دهد. این می تواند یک ریسک است و شخصاً متخصصان و اعضای کمیته فنی می‌توانند {در این} خصوص پاسخ بهتری بدهند.

 

 

فارس: تذکر خودت در خصوص اسکوچیچ و این است شایعاتی کدام ممکن است مطرح شده چیست؟

شخصاً اسکوچیچ امتحان شده زیادی برای نیروی کار سراسری انجام داده و ما یکی اجتناب کرده اند دستی‌ترین صعودهای شخصی را به جام‌جهانی تخصص کردیم. باید اجتناب کرده اند او حمایت شود با این حال متأسفانه جوی موجود است کدام ممکن است به تذکر می‌رسد در جستجوی اسم عظیم هستند. ما به خیلی اجتناب کرده اند این اسم‌های عظیم هر دو بدهکار هستیم هر دو اینکه خوب اسم عظیم می‌آوریم و او یا او هر کاری کدام ممکن است دلش می‌خواهد انجام می‌دهد! این اصلاً‌ خوشایند نیست.

فارس:‌ به پرسپولیس برگردیم. ۶ تفریحی به همان اندازه بالا لیگ باقی مانده و دوست داریم بدانیم تذکر کاپیتان پرسپولیس در خصوص شرایط این نیروی کار و چشم انداز قهرمانی چیست.

ما مثل در همه زمان ها ساده خوب کار باید انجام دهیم و افراد هم امتحان شده کردن است. مثل سال‌های در گذشته ساده امتحان شده می‌کنیم و به شرایط جدول کاری نداریم. به نظر می رسید ما به جدول مسابقات نیست اما علاوه بر این هدف ما اینجا است کدام ممکن است ۶ تفریحی بقیه را ببریم. مشخص باشید کدام ممکن است به همان اندازه روز آخر مسابقات امیدوار هستیم و عقب‌نشینی نمی‌کنیم. به همان اندازه روز آخر امیدوار خواهیم بود.

فارس:‌ دوباره مثل سال‌های قبلی صحبت اجتناب کرده اند حمایت‌های ویژه اجتناب کرده اند پرسپولیس می‌شود با این حال انگار {در واقعیت} موضوع عکس را بیانیه می‌کنیم.

۹! هیچ حمایتی اجتناب کرده اند ما نشده است.

 

 

فارس: در تعدادی از وقتی فعلی شایعات زیادی در خصوص بلند مدت فوتبالی‌ات مطرح شده. {در این} باره چه صحبتی داری؟

ممکن است خوب فوتبالیست هستم و تنها کاری کدام ممکن است می‌توانم انجام دهم اینجا است کدام ممکن است ورزش کنم. کار عکس جز این نمی‌توانم انجام دهم.

فارس:‌ قراردادت آخر فصل به بالا می‌رسد. چه این سیستم‌ای برای از سرگیری قرارداد همراه خود پرسپولیس داری؟

گفتم کدام ممکن است ممکن است ساده ورزش می‌کنم و کارم اینجا است کدام ممکن است {هر روز} تمرینات خودم را انجام دهم. هیچ تصمیمی در جاری حاضر ندارم و تنها چیزی کدام ممکن است به آن است در نظر گرفته شده می‌کنم ۶ تفریحی بقیه در لیگ برتر {است تا} بتوانیم قهرمان شویم.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید