پالایشگاه بندرعباس رتبه اول را در شاخص فروش مشتقه کسب کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سعید نشی مدیر بازرگانی و توسعه پایدار شرکت پالایش نفت بندرعباس در حاشیه نشست مدیریت ارشد توسعه کسب و کار کشور در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما، شرکت پالایش نفت بندرعباس اظهار داشت: با کسب مقام اول، این کشور موفق به دریافت تندیس سه ستاره در حوزه مدیریت توسعه کسب و کار شد.

وی با اشاره به افتخارات کسب شده توسط شرکت پالایش نفت بندرعباس در سال جاری به عنوان اولین واحد نمونه ملی در بین ۱۴۰۰ شرکت ملی در جشنواره ملی قدردانی، دریافت جایزه پروژه سبز جهانی از انجمن مدیریت سبز اروپا برای طرح افزایش ظرفیت بنزین، برشمرد. قرار گرفتن در رتبه اول شاخص فروش در گروه مشتقات در بین ۱۰۰ شرکت بزرگ قرار دارد.

دکتر. سعید نشی گفت: مفتخریم که با عزم ملی و تلاش بی وقفه بیش از ۱۸ درصد انرژی کشور را تامین می کنیم.

شرکت پالایش نفت بندرعباس در راستای منویات مقام معظم رهبری و با تکیه بر تخصص مهندسین کشوری، طرح ارتقای کیفیت فرآورده های سنگین با محوریت کک سازی کشور در حال طراحی و معماری یکی از پیچیده ترین و تخصصی ترین طرح های توسعه است. صنعت آلومینیوم یکی از اهداف فوری این طرح است و از سوی دیگر تولید محصولات نفتا و پروپیلن به عنوان نهاده های صنایع پتروشیمی، پالایشگاه بندرعباس را به یک پالایشگاه پتروشیمی تبدیل می کند.

نشی افزود: شرایط کنونی اقتصاد داخلی و اقتصاد جهانی به گونه ای است که فعالیت و رقابت شرکت ها و سازمان ها نسبت به گذشته بسیار پیچیده تر و چالش برانگیزتر شده است و به دلیل تغییرات سریع در دنیای مدیریت و تجارت. مدیران ارشد برای انطباق با این تغییرات و تصمیم گیری صحیح، علاوه بر تجربه مدیریتی، باید از دانش و مهارت مدیریت نیز برخوردار باشند.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید