پدافند هوایی ارتش هژمونیک ابرقدرت ها را به چالش کشید


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در دیدار با دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت: امروز نیروی پدافند هوایی ارتش نقش ارزشمند، حساس و شگفت انگیزی در به چالش کشیدن هژمونی ابرقدرت ها ایفا می کند و در تغییر معادلات نظامی در خاورمیانه نیز نقش دارد.

وی افزود: پیشرفت های علمی به ویژه در حوزه علوم دفاعی و همچنین ارتقای دستاوردهای نظامی پیروز و تضمین کننده قدرت بازدارندگی و توان دفاعی کشورمان است.

امیر سرتیپ الهامی با اشاره به اینکه پدافند هوایی ارتش متناسب با تهدیدات موجود در حال توسعه و کسب موفقیت است، خاطرنشان کرد: کاهش امنیت دفاعی کشورمان همه ابعاد اقتصادی، فرهنگی، پزشکی، صنعتی و غیره را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی ادامه داد: محور پژوهی مبنای پیشرفت علمی در حوزه پدافند هوایی است که بارها در توصیه های فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بر آن تاکید شده است.

جانشین پدافند هوایی ارتش در پایان تصریح کرد: اعتماد به مجموعه پدافند شعاری است که می توانیم بیان کنیم و در همه عرصه ها شاهد گسستن وابستگی کشور هستیم.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید