kermanyy

Saturday, 23 October 2021

پدر اوهایو ، شان راجرز جونیور بردن کودکان با لیموزین در میان کمبود اتوبوس

پدر اوهایو ، شان راجرز جونیور  بردن کودکان با لیموزین در میان کمبود اتوبوس


در میان کمبود اتوبوس در سراسر کشور ، یک پدر از اوهایو با ارائه پیشنهاد به دانش آموزان برای ترک تحصیل با لیموزین خانواده اش ، در اطمینان از رسیدن ده ها دانش آموز محلی به مدرسه خلاق شده است.

شان راجرز جونیور گفت که فرزندانش روز جمعه را در کلمبوس به دلیل کمبود اتوبوس از دست دادند و او را مجبور کرد تا خدمات خود را به کودکان سراسر شهر ارائه دهد.

راجرز جونیور گفت. با رضایت والدین ، ​​او بچه ها را با لیموزین به مدارس خود می برد ، به جای اینکه بچه ها در خانه یا در خیابان ها رها شوند.

به گزارش اخبار محلی ، دهها والدین ، ​​عمدتا از ناحیه لیندن او ، به این موضوع پاسخ دادند.

راجرز جونیور گفت: “همه به اندازه کسی که این پسر با لیموزین می برد وحشتناک است و سپس می پرسند چه کسی در صندلی عقب نشسته است.” به ABC 6

او به شورشیان گفت که دوشنبه ، او 25 کودک خردسال را به مدارس خود آورد. روز بعد ، او 42 دانش آموز را برد.

راجرز جونیور می گوید: “همه همیشه می خواهند ما به جامعه کمک کنیم تا جلوی این نوع خشونت ها را بگیرد ، اما من فکر می کنم این یک گام بزرگ برای جلوگیری از ادامه خشونت است. بردن کودکان به مدرسه به جای اینکه به آنها اجازه ندهید مدرسه را رها کرده و خارج شوند و دچار مشکل شوند.” به ABC 6 گفت

شان راجرز جونیور پیشنهاد می کند که کودکان را با موافقت والدین به کلمبوس ، اوهایو با لیموزین خود به مدرسه ببرید زیرا ایالت کمبود اتوبوس دارد.
فیس بوک
راجرز جونیور  از زمان ارائه پیشنهاد به اعضای جامعه ، توانسته است ده ها کودک را به مدرسه بیاورد.
راجرز جونیور از زمان ارائه پیشنهاد به اعضای جامعه ، توانسته است ده ها کودک را به مدرسه بیاورد.
فیس بوک

این غم انگیز است برای بسیاری از دانش آموزانی که مشتاقانه منتظر کلاس هستند ، زیرا سال گذشته در طول همه گیری از دست داده اند.

راجرز جونیور می گوید: “دیروز یک دختر بچه تقریباً باعث شد من گریه کنم زیرا او گریه می کرد زیرا او از دست داده بود ، من فکر می کنم آنها گفتند که او تقریباً یک هفته از مدرسه را به دلیل حمل و نقل از دست داده است ، و او فریاد زد زیرا او از رفتن به مدرسه بسیار خوشحال بود.” به به

ABC 6 گزارش داد که کمبود اتوبوس دانش آموزان را در مرکز اوهایو تحت تأثیر قرار داده است.

در جلسه هیئت مدیره سه شنبه شب ، دکتر تالیسا دیکسون ، مدیر اجرایی مدارس شهر کلمبوس گفت 15 تا 20 درصد از رانندگان این منطقه هفته گذشته تقریباً هر روز متوقف شدند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *