kermanyy

Sunday, 24 October 2021

پرداختن به تصمیم بزرگ خاویر بایز

پرداختن به تصمیم بزرگ خاویر بایز


خاویر بائز اجاره دلپذیری برای متس داشت ، پس چرا خرید نکنید؟

تصمیمات عمده ای که گروه با آن روبروست شامل این فصل خارج از فصل با پیشرفت بازیکن داخلی 28 ساله ، بازیکن آزاد آینده است که خطای خود را در دو ماه گذشته فصل ثابت کرده است. فصل عادی ، حضور پویا در ترکیب و یک دستکش صاف به پایه دوم.

بائز پس از رسیدن به مهلت تجاری در قراردادی که نسخه 2020 را در دور اول انتخاب پیت کرو -آرمسترانگ به توله ها قرار داد ، با 99 هومر و 22 RBI در 9 بازی برای متس ، 099 / .371 / .515. متس ها با تصمیمات مربوط به مایکل کانفورتو ، مارکوس استرومن و نوا سندرگارد ، در میان سایر فریلنسرهای آینده مخالف هستند و به نظر می رسد بایز به بیشترین تعهد مالی از سوی این گروه نیاز دارد.

در حال حاضر ، متس با فرانسیسکو لیندور قرارداد تمدید 10 ساله 341 میلیون دلاری (از فصل آینده) امضا کرده است. گفته می شود Baez پیشنهاد توسعه 180 میلیون دلاری Cubs را قبل از فصل 2020 رد کرد.

در حال حاضر Mets قرار است فصل آینده به راحتی از مرز 210 میلیون دلار مالیات لوکس عبور کند. اما با اتمام قرارداد چانه زنی ، این تعداد می تواند تا سال 2022 افزایش یابد.

لیندور در این ماه به پست گفت: “امیدوارم او بماند.” “من نمی فهمم چه اتفاقی در آنجا می افتد ، اما می خواهم بماند. همه ما دیده ایم که او می تواند چه کاری انجام دهد ، و نه تنها این ، تماشای آن سرگرم کننده است. او ممکن است دیوانه ترین مرد در زمین باشد ، اما تماشای او سرگرم کننده است و طرفدارانش را جذب می کند ، مزایایی را برای باشگاه به ارمغان می آورد و من دوست دارم در اطراف باشم. “

خاویر بائز
رابرت سابو

در این فصل هیچ کمبودی برای مهاجران با موفقیت بالا وجود نخواهد داشت ، زیرا کارلوس کوریا ، مارکوس نیمین ، Trevor Story و Corey Seager به عنوان بازیکنانی که به آژانس رایگان می روند به Baez می پیوندند. برخلاف سایرین ، Baez قادر به پیوستن ضمانت نامه نیست (همانطور که کسی در آخرین فصل خود قبل از آژانس رایگان معامله می کرد) ، و از مزایای او در بازار به عنوان نشانه ای که نیازی به جبران خسارت نیست ، استفاده می کند. انتظار می رود Correa ، Semien ، Story و Seager پیشنهاد اعتبارنامه را از باشگاه های خود دریافت کنند.

اما با مشارکت لیندور در لیست نهایی ، بایز باید برای بازی در پایه دوم یا حتی سوم آماده باشد ، زیرا متس بازگشت روبینسون کانو را از یک بازی 162 بلاک پس از آزمون پیشرفته PED اندازه گیری می کند. پیاده سازی DH جهانی در CBA آینده ، انعطاف پذیری بیشتری برای Cano ایجاد می کند (این ماه 39 نوبت است) ، که هنوز 40 میلیون دلار از طرف متس تا سال 2023 بدهکار است.

به گزارش بسکتبال فوتبال ، بایز در پایه دوم بیش از حد توان خود را ثابت کرد و سه بازی بالاتر از حد متوسط ​​ثبت کرد. به عنوان یک لیست کوتاه ، صفر خارج از میانگین ثبت شد. متس همچنین بعد از اینکه متقاعد شد کنترل صفحه را بیشتر نشان دهد ، از نظر حمله بهترین عملکرد را داشت.

اگرچه بایز در ماه آگوست با گفتن نشانه ای که از پایین به پایین به عنوان مکانی برای جشن گرفتن وی به عنوان راهی برای ایجاد انگیزه در طرفداران یاد می شود ، موج می زند ، اما آزادی وی پس از بازگشت از اسپاسم پشت باعث بهبود فرم بازی شد. لیست آسیب ها

در نهایت ، رئیس ابتکاری عملیات بسکتبال باید تصمیم بگیرد که آیا بایز مستحق یک ماشین مسلح پر از پول استیو کوهن صاحب تیم است.

لیندور می گوید: “استیو پیشاپیش سرگرمی های زیادی دارد.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *