پرداخت تسهیلات به دامداری ها و مرغداری ها باید به صورت ویژه نظارت شود


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید حمید عاملی عصر امروز در جلسه کمیته اقدام مشترک برای تنظیم بازار استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به پرداخت تسهیلات برای تامین نهاده های دامی به واحدهای دام و طیور استان اردبیل، ضروری است. تسریع و ادامه پرداخت تسهیلات به این واحدها به صورت ویژه.

وی افزود: در کنار حمایت از دام سنتی باید راهکارها و تدابیر لازم برای ایجاد و تقویت دام صنعتی و افزایش و بهینه سازی تولید در دام سنتی اندیشیده شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: با توجه به آستانه ماه محرم و صفر، بازگشت زائران و زمان ورود مسافران به استان اردبیل، توزیع گوشت قرمز و مرغ در بازار باید به میزان کافی انجام شود. به طوری که در این زمینه مشکلات و کاستی هایی وجود نداشته باشد.

نیاز به تقسیم کار برای اجرای بهتر و رسیدگی جدی به تخلفات احتمالی نانوایی

امالی تصریح کرد: با توجه به اقدامات بازرسی انجام شده در رابطه با فعالیت نانوایی ها، تقسیم کار برای بازرسی بهتر و برخورد جدی با متخلفان احتمالی حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: توزیع دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی ها مناسب و مطلوب است و لازم است مشکلات مربوط به سطح استان اردبیل دسته بندی و مابقی کارت خوان های لازم تخصیص داده شود.

استاندار اردبیل گفت: در خصوص خرید تضمینی گندم بیش از ۱۱۴ هزار تن گندم از کشاورزان استان اردبیل خریداری شد و خرید همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید