پرداخت ۴۶۰ میلیارد ریال مطالبات گندم کاران زنجانی/ حق بیمه دولتی به گندمکاران


ولی الله زمانی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ۴۶۰ میلیارد ریال از طریق بانک امل (کشاورزی) به عنوان بخشی از قیمت خرید تضمینی به گندمکاران پرداخت شد.

مدیر کل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان با تاکید بر اینکه روند پرداخت بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان ادامه دارد و جای نگرانی وجود ندارد، تاکید کرد: باقی مانده اعتبارات گندم کاران عزیز به شما واریز می شود. حساب ها در چند روز آینده و مطالبات به موقع پرداخت خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت گندم به کشاورزان افزود: پس از تحویل گندم به مراکز خرید و ثبت مدارک مربوطه، پرونده پرداختی به بانک کشاورزی ارسال و پس از طی مراحل اداری انجام می شود. به حساب کشاورزان واریز شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ مرکز در استان فعال و آماده تحویل گندم از کشاورزان هستند، افزود: کشاورزان می توانند با ارائه کپی کارت ملی و شماره حساب بانکی بانکو آگریکولا گندم خود را به مراکز خاصی تحویل دهند. سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه داد: بر اساس بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم از کشاورزان در سال جاری به ازای هر کیلوگرم گندم معمولی و دوروم به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان است. هزار تومان به عنوان پاداش تحویل گندم به دولت به صورت کیلویی به مبلغ مذکور اضافه شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید