kermanyy

Saturday, 23 October 2021

پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم ایجاد سوء استفاده جنسی از سگ ها و ذخیره پورن کودکان محکوم شد

پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم ایجاد سوء استفاده جنسی از سگ ها و ذخیره پورن کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم هایی از سوء استفاده از سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

به گفته دادستان ایالات متحده در فلوریدا جنوبی ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه ، در مجموع 272 ماه در پشت میله های زندان محکوم شد.

دادستان ها گفتند که دامپزشک ویدئوهایی از فعالیت جنسی خود با سگ ها تهیه کرده و آنها را در چت های آنلاین با دیگر افراد منحط به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های مزاحم و همچنین مکالمات مربوط به حیوانات را در تلفن های همراه وی پیدا کردند.

مدن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به پورنو بچه ها دسترسی پیدا کرد و به گفته دادستان “هزاران” فایل وحشتناک را در حساب خود ذخیره کرد. او همچنین تصاویر و ویدئوهای پورنو کودک را از طریق مکالمات آنلاین و رسانه های اجتماعی یافت که در آن او اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان صحبت می کرد.

مادن ویدئوهای مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات مراقبت از دست

بر اساس اسناد دادگاه ، نمایندگان امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها مدن درباره “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین چندین عکس و فیلم که رابطه جنسی خوب را نشان می دهد ، بحث کرده است.

گروه های محلی گزارش دادند که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط فیلم های وحشیانه هنگامی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، فیلم ها برخی از سوءاستفاده هایی را که در بیمارستان حیوانات رخ داده بود ، نشان می داد.

بیمارستان حیوانات مراقبت از دستها اعلام کرد از اظهارات علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری وی در ماه مارس “وحشت زده” شده است.

در آن زمان بیمارستان حیوانات می گوید: “تیم حقوقی ما و همه اعضای خانواده دست های مراقبتی هر آنچه در توان ما باشد برای حمایت از نیروی انتظامی و امکان تحقیقات و پیگرد قانونی انجام خواهند داد.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *