kermanyy

Friday, 22 October 2021

پروازهای امارات متحده عربی – پاکستان: PIA کرایه 100 Dhh برای مسیرهای منتخب راس الخیمه را اعلام می کند – اخبار

پروازهای امارات متحده عربی – پاکستان: PIA کرایه 100 Dhh برای مسیرهای منتخب راس الخیمه را اعلام می کند – اخبارمسافران همچنین می توانند 30 کیلوگرم بار رایگان در این مسیرها حمل کنند.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) کرایه هوایی ویژه از و از راس الخیمه به شهرهای مهم پاکستان را از 100 Dhh اعلام کرده است.

با ورود به توییتر ، شرکت هواپیمایی ملی پاکستان گفت مسافران راس الخیمه می توانند پروازهای خود را به مقصد اسلام آباد و پیشاور تا 100 دسامبر رزرو کنند.

مسافران همچنین می توانند 30 کیلوگرم بار رایگان در این مسیرها حمل کنند.

او گفت که PIA اولین خط هوایی در پاکستان است که عملیات پرواز از امارات شمالی راس الخیمه را آغاز کرده است.

ایر عربی مستقر در شارجه در حال حاضر از راس الخیمه به شهرهای مختلف پاکستان فعالیت می کند.

رعایت قوانین ایمنی

همه مسافرانی که به پاکستان سفر می کنند باید داده های خود را از طریق برنامه تلفن همراه یا پورتال اینترنتی Pass Track ارائه دهند و نتیجه آزمایش منفی PCR باید ظرف 72 ساعت انجام شود.

علاوه بر این ، اسلام آباد فقط از اول اکتبر 2021 اجازه ورود مسافران خارجی واکسینه شده به این کشور را داد. مسافران زیر 18 سال می توانند بدون گواهی واکسیناسیون به پاکستان سفر کنند ، در حالی که مسافران بین 15 تا 18 سال می توانند تا 31 اکتبر بدون گواهی واکسیناسیون به این کشور سفر کنید.

در 28 آگوست ، PIA پروازهای خود را به امارات متحده عربی افزایش داد و راس الخیمه را با چهار شهر بزرگ این کشور جنوب آسیا: اسلام آباد ، پیشاور ، لاهور و کراچی متصل کرد.

PIA بعد از اینکه امارات متحده عربی به ساکنان پاکستانی اجازه بازگشت تحت شرایط خاص را داد ، از جمله تأیید قبلی از طرف مقامات فدرال برای هویت و شهروندی ، آزمایش PCR منفی با اعتبار 48 ساعت و آزمایش سریع PCR شش ساعت قبل از پرواز ، به ظرفیت PIA افزود. به

PIA در حال حاضر پروازهای خود را از شهرهای بزرگ پاکستان به امارات متحده عربی مختلف از جمله دبی ، شارجه و ابوظبی انجام می دهد.

وحید عباس
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *