kermanyy

Friday, 22 October 2021

پلیس بمبئی در حال بررسی شکایت افسر NCB وانکده است

پلیس بمبئی در حال بررسی شکایت افسر NCB وانکده است


به گفته یک مقام رسمی ، همانت ناگرال ، کمیسر پلیس بمبئی دستور رسیدگی به شکایت شکایت شده توسط مدیر منطقه اداره مبارزه با مواد مخدر ، سمیر وانکده را که توسط دو افسر پلیس و سایر افراد ناشناس تحت تعقیب بود ، صادر کرده است.

تصویر: مدیر منطقه BCN ، Sameer Wankhede. عکاسی: عکس ANI

در همین حال ، پلیس بمبئی تعداد محافظان و پرسنل مسلح محافظت کننده از مدیر منطقه دفتر کنترل مواد مخدر ، سمیر وانکده ، را پس از تفتیش ادعاهای وی چند روز پیش افزایش داد.

در نتیجه ، محافظان مسلح پلیس بمبئی و BCN به امنیت Wankhede ، که در حال حاضر تحقیقات در مورد پرونده ارتفاع مواد مخدر بمبئی را رهبری می کند ، اضافه شده است.

وانکده ، که در حال حاضر پس از حمله به یک کشتی تفریحی که طی آن پسر بازیگر شاهرخ خان ، آریان خان به دلیل پرونده مواد مخدر دستگیر شد ، در اخبار است ، روز دوشنبه شکایت کرد زیرا دو افسر پلیس او را دنبال کردند.

این مقام مسئول گفت: “تحقیقات در مورد شکایت وانکده توسط یک کمیسر پلیس دیگر (غرب) انجام می شود.”

به گفته کمیسر پلیس شهرداری ، انتظار می رود گزارش تحقیقات تا هفت روز دیگر انجام شود.

وانکده در شکایت خود گفته بود که در 7 اکتبر ، هنگامی که از قبرستانی در اوشیوارا دیدن کرد ، جایی که مادرش پس از مرگش در آنجا دفن شده بود ، مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

او مدعی شده بود که حرکت او تحت کنترل است و قبلاً یک فیلم دوربین مدار بسته از قبرستان اوشیوارا در حمایت از ادعای خود ارائه کرده بود.

Wankhede همچنین با DGP Sanjay Pandey دولت برای ملاقات این موضوع دیدار کرده بود.
وانکده همچنین پرونده مواد مخدر 2020 مربوط به مرگ بازیگر سوشانت سینگ راجپوت را بررسی کرده بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *