kermanyy

Saturday, 23 October 2021

پلیس می گوید متروی مترو به دلیل سقوط از بالای قطار در جنوب جی جان خود را از دست داده است

پلیس می گوید متروی مترو به دلیل سقوط از بالای قطار در جنوب جی جان خود را از دست داده است


به گفته پلیس ، یک مرد 32 ساله در حالی که صبح روز شنبه در حال حرکت در زیر زمین در بالای قطار J به سمت جنوب بود ، پای خود را از دست داد و در اثر برخورد با قطار به سمت شمال کشته شد.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4:30 صبح بعد از آن رخ داد که مرد بالای سقف واگن قطار J ایستاده بود که از ایستگاه خیابان اسکس به سمت پل ویلیامزبورگ حرکت می کرد. بعداً محققان به این نتیجه رسیدند که قربانی از پشت بام زیر زمین بیرون رفت و در ضلع شمالی مسیرها ، که در کنار ضلع جنوبی قرار دارند ، فرود آمد. جایی که توسط مترو دیگری سبقت گرفت.

MTA خدمات را برای مدتی متوقف کرد و با واکنش نیروهای اورژانس برق را قطع کرد ، اما سرویس چند ساعت بعد شروع شد. اعلام شد که قربانی در محل کشته شده است. مقامات هویت این مرد را تا اطلاع خانواده اش فاش نکرده اند. هیچ کس دیگری مجروح نشده است.

حوادث با موج سواران زیرزمینی منجر به مرگ و میر شد. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله برانکس پس از سوار شدن در بالای قطار 7 جان خود را از دست داد. در آن سال شاهد افزایش 15 درصدی تعداد موج سواری های زیرزمینی در مقایسه با سال 2018 بودیم که طبق آمار THE CITY گزارش شده است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *