پیروی از مکتب امام راحل (ره) نسخه نجات‌بخش کشور است


به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، مهدی الیاسی ظهر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز ارتحال امام(ره) با بیان اینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی یکی از تأثیرگذارترین شخصیت‌های معاصر در دوران جنبش‌های ضد استکباری است اظهار کرد: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت‌ها و فداکاری‌ها و تدابیر والای حضرت امام و ملت شریف ایران بوده که با ادامه فرهنگ عاشورایی و گفتمان مقاومت و ایثار به قله‌های افتخار رسیده است.

وی با بیان اینکه راه امام و پیروی از مکتب ایشان نسخه نجات‌بخش کشور است افزود: همه ما باید با پرهیز از تفرقه و با تبعیت از شخصیت بی‌بدیل آن امام همام در حفظ نظام و اعتلای آرمان‌های آن تلاش کنیم.

سرپرست فرمانداری ساوه در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای گرامیداشت روز سالگرد ارتحال امام(ره) بیان کرد: پیش‌بینی شده بیش از ۱۵۰۰ نفر از شهروندان ساوجی روز شنبه هفته آینده با استفاده از ۳۰ دستگاه اتوبوس به مرقد مطهر امام اعزام شوند.

الیاسی خاطرنشان کرد: کمیته‌های مختلفی برای تقسیم‌بندی کارها مشخص شده و وظایف هر کمیته به آنان ابلاغ شده است تا بتوانیم برنامه‌های اجرایی را به بهترین نحو اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست‌های توجیهی با دانشجویان، بسته‌های فرهنگی در فضای مجازی، برگزاری مسابقه از وصیت‌نامه امام بخشی از فعالیت کمیته‌ها بوده است اضافه کرد: محفل انس با قرآن و ختم قرآن، نمایشگاه خوشنویسی و مسابقات فرهنگی در زمینه‌های مختلف نیز بخش دیگری از برنامه‌های در دست اجرا توسط کمیته‌ها می‌باشد.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز با گرامیداشت سالروز ارتحال امام گفت: شخصیت و شیوه رهبری امام خمینی(ره) با کرامات انسانی و رعایت کرامت‌ها بوده است و به همین دلیل، رهبری ایشان واجد بیشترین تأثیر عمومی گشته است.

علیرضا مهدی افزود: امام راحل (ره) با تشکیل انقلاب اسلامی با پشتوانه و حمایت مردمی نشان دادند اسلام زنده است و این دین مبین می‌تواند مبنای نظام اجتماعی در جوامع قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام توان قصد ایجاد چالش در نظام اسلامی را دارد گفت: همه ما در هر مقام و جایگاهی وظیفه داریم با جهاد تبیین و تداوم راه امام و انقلاب با دسیسه‌های دشمنان مقابله کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه همچنین از مسئولان خواست با بیان دستاوردها و روشنگری آحاد مردم، نسبت به آگاه‌سازی جامعه اقدام کنند.

انتهای پیام
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید