پیش بینی یک میلیارد تومان بودجه برای تکمیل برج های دوقلو


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، محمدرضا بیاتی سه شنبه شب در نود و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه عزم مدیریت شهری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان جدی است، گفت: همه برنامه های مدیریت شهری با جدیت دنبال می شود و توسعه زیباسازی، فضای سبز و پروژه های دیگر با تلاش تیم شهرداری در حال انجام است و قطعا اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

سخنگوی شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه بررسی پیشنهادات شهرداری برای تعیین وضعیت برج های دوقلو در دستور کار جلسه امشب قرار دارد، افزود: برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی شهرداری باید در جهت اصلاح یا کاهش کاربری ها اقدام کند. طبقات برج

بیاتی بیان کرد: برای تکمیل پروژه برج های دوقلو تقریباً یک میلیارد تومان پیش بینی شده است که فروش برج یا مشارکت در ساخت دو گزینه یا سناریوی پیشنهادی شهرداری شهرکرد است.

وی افزود: در صورت توجه به فروش برج های دوقلو، پروژه های سرمایه گذاری جدید باید قبل از فروش برج توسط شهرداری ارائه و به تصویب شورا برسد.

بیاتی در پایان تاکید کرد: اما اگر نظر شورایاران مشارکتی است باید به گونه ای عمل کنیم که حداکثر منفعت برای شهرداری در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/ ۶۸۰۳۶
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید