kermanyy

Sunday, 24 October 2021

پیش فصل ناتس فقط یک اشتهاآور برای درگیری ها بود

پیش فصل ناتس فقط یک اشتهاآور برای درگیری ها بود


نت ها در پیش فصل واقعی جمعه شب مقابل بوکس 119-115 پیروز شدند ، اما در ژوئن گذشته جایی در نزدیکی بازی درام بالای سری کلاسیک پلی آف خود نداشتند. اما تیم ها در حال توسعه بهترین برخورد در کنفرانس شرق و یکی از بهترین در کل NBA هستند.

سازندگان آلبوم می دانند. به همین دلیل است که نت ها فصل 19 اکتبر را در اردوی مدیریتی میلواکی باکس مقابل تیم خراب شده مورد علاقه خود باز می کنند. و این بازی پیش فصل برای اولین بار بود که نتس در بارکلیز سنتر بازی می کرد از زمانی که بازی پیش فصل 7 را در نیمه نهایی کنفرانس با باکس شکست داد.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “این احتمال وجود دارد که رقابت افزایش یابد.” “پس از بازی در پلی آف ، معمولاً نوعی نزاع وجود دارد بدون توجه به اینکه سریال چگونه پیش می رود. اما برای داشتن چنین سری نزدیک ، سپس برای قهرمانی در مسابقات NBA ، دو تیم برتر شرق ، فکر می کنم پاهای کافی برای ایجاد درگیری وجود دارد. اما فکر نمی کنم تعارض زیادی مشاهده کنید [Friday]به ”

نه با توجه به اینکه کیری ایروینگ به دلیل دستورات واکسیناسیون و پل میلساپ به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی از دست رفته اند. میلواکی حتی از فیبر بیشتری برخوردار بود و در 9 بازیکن بازی کرد – از جمله جیانیس آنتتوکونمپو ، جرو هالیدی و کریس میدلتون.

کوین دورانت در جریان پیروزی پیش فصل نت ها در جمعه شب ، Thanasis Antetokounmpo را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ / پست نیویورک

پرونده پلی آف این فصل یک کلاسیک فوری بود که برای جنجال کاشته شد. مسابقه موقعیتی دورانت با Antetokounmpo (هر دو MVP سابق) این دانه ها را سیراب کرد ، زیرا فصل ایروینگ هنگامی که انگشت خود را در طول بازی 4 آن سری چرخاند در حالی که در خشکی روی پای Freak یونانی قرار داشت به پایان رسید.

جمعه شب ، دورانت 18 امتیاز در سطح نتز ، 6 ریباند و 3 پاس گل در 23 دقیقه در اولین دور پیش فصل خود کسب کرد. جیمز هاردن – که در بازی دوم باخت 1 در دور دوم دچار مصدومیت سطح 1 شد ، بیشتر سری ها را از دست داد و بخش اعظمی از بازی را پشت سر گذاشت ، در اولین اقدام پیش فصل خود زنگ زده به نظر می رسید.

هاردن ، که یکشنبه پیش از آغاز بازی مقابل لیکرز به میدان رفت ، در ضربات 3 بر 9 با 4 پاس گل و 3 نوبت مقابل باک 8 امتیاز کسب کرد.

اما باکس های جدید در برخورد با توپ (20 دور) لغزنده بودند ، نت ها با چرخش های خود حتی بدتر بودند. آنها برای دزدی زود هنگام دست به دست هم دادند تا برتری 23-11 نوار Jevon Carter را بدزدند و دروغ بگویند. اما آنها فاقد ارتباط بودند و دفاع آنها گامی آهسته بود.

جوردن نورا با 30 امتیاز در بازی میلواکی پیش افتاد ، در حالی که ایلیا برایانت و ستون هال ساندرو ماموکلاشویلی را هرکدام 20 گل کردند.

وقتی Nash واحد دوم خود را کشید ، 98-95 ، هدایت Nets را بر عهده بگیرید. میلواکی با نتیجه 14 بر 4 به برتری 109-102 رسید اما جوانان نتز کمی از خود نشان دادند.

تورها
LaMarcus Aldridge تصویری از Georgios Kalaitzakis را مسدود می کند.
چارلز ونزلبرگ / پست نیویورک

قدم 19 فوتی کام باعث شد تا نت ها در دقیقه 112-111 مقابل 112-111 قرار بگیرند و بعد از اینکه ماموکهلاشویلی با 3 امتیاز برتری را از دست داد ، توماس در نیمه دوم باقی مانده یک نفر را برای خود برای چهار امتیاز جلو آورد. Nets هرگز دوباره ظاهر نشد.

نشانه های آن مسابقات جوان؟ Thanasis Antetokounmpo از برادر میلواکی (برادر جیانیس) DeAndre ‘Bembry را با یک توده زباله شکسته به دادگاه می آورد. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری از این حرکت امتناع کرد و حتی وقتی عذرخواهی کرد دست باکس را شکست.

“من تعجب میکنم [the rivalry] نسبتا جدید برای دیدار ما در پلی آف ، این یک سریال شگفت انگیز بود. مایک بودن هولزر ، سرمربی تیم بوکس گفت ، هر دو تیم ، برای کنار گذاشتن همه چیز در بازی 7 ، به وقت اضافه می روند. احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل گروه وجود دارد. ما امیدواریم بتوانیم تیمی باشیم که برای بهترین در شرق و بهترین در NBA رقابت می کند و من می دانم که این انتظارات برای بروکلین نیز یکسان است.

“همانطور که شما در فصل عادی بازی می کنید ، به نظر می رسد این بازی ها برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هواداران آنها و همه اهمیت بیشتری دارد. اما شما باید آنها را همانطور که می آیند ببرید. تغییر چندانی نمی کند. اما فقط یک مقدار احترام وجود دارد. مسابقات معمولاً با چنین احترامی آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی آنها هستیم … فقط احترام زیادی برای استعداد آنها و کاری که انجام می دهند. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *