پیکر شهید «جاویدی مهر» در زادگاهش قوچان تشییع می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان.به گزارش خبرنگار مهر ، امیر سرتیپ امیررضا آذریان جمعه شب در حاشیه خانواده شهید مسلم جاویدی مهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهید مسلم جاویدی مهر که در اغتشاشات اخیر در قوچان به شهادت رسید دارای جانباز ۵۰ درصد بود که در پاکسازی میدان های به جا مانده از دوران دفاع مقدس را برد.

وی از تلاش ۳ ساله این شهید برای برقراری امنیت در منطقه شرق کشور خبر داد و تاکید کرد: این شهید بدون ابلاغ ماموریت و با توجه به احساس ولایتمداری و سربازی این کشور به شهادت رسید. اموال مردم در شهرستان قوچان توسط گروهک های دشمن تخریب و عوامل استکبار جهانی به غنیمت گرفته شد و به صورت خودجوش به عنوان عضو حزب الله و سرباز ولایی به صحنه آمد و پس از درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

افسر ارشد نظامی در ستاد منطقه ای شمال شرق نزاجا وی با محکومیت اغتشاشات اخیر تصریح کرد: دست اندرکاران این اقدام با تلاش مراجع قضایی استان و شهرستان قوچان در آینده دستگیر و مجازات خواهند شد.

امیر آذریان یادآور شد: مراسم تشییع این شهید همزمان با شهید دوست محمدی در مشهد از میدان شریعتی تا حرم مطهر رضوی با حضور تخته ها مذهبی، خانواده معظم شهدا و نظامیان تشییع و پس از اقامه نماز و تشییع در حرم مطهر، جهت انجام مراسم تشییع و تدفین با حضور همشهریان به قوچان منتقل شد.

من باید بگویم؛ شهید مسلم ستوان یک جاویدی مهر چهارشنبه شب در جریان اغتشاشات در قوچان توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.