پیگیری رئیس جمهور هنگام ورود محموله بزرگ کاغذ/ کاغذ روزنامه حل شد


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جشن عید سعید قربان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش می کنیم با همکاری مسئولان استانی مراسمی در خور عظمت قیدار نبی برگزار کنیم. (ص) که از پیامبران بزرگ و فرزند اسماعیل ذبیح الله است، برای معرفی این بزرگوار به نسل جوان و عموم مردم باید جشنواره های فرهنگی و هنری برگزار کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه با همکاری سایر نهادها توسعه این بقعه متبرکه را دنبال خواهیم کرد، افزود: در تلاش هستیم مراسم بزرگداشت شیخ اشراق را در این شهرستان برگزار کنیم و تیمی برای آن اقدام کرده اند. در وزارت فرهنگ و ارشاد، ستادهای اسلامی، استانی، ملی و بین المللی پیش بینی شده است که این شهرستان را به قطب گردشگری تبدیل می کند.

اسماعیلی همچنین به اقدامات وزارتخانه ذی صلاح در حوزه آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: کار بزرگی را در وزارت فرهنگ و ارشاد به صورت متمرکز آغاز کردیم و معتقدیم بخش مهمی از آسیب های اجتماعی را درمان خواهیم کرد. آسیب های اجتماعی با رویکرد فرهنگی و هنری».

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: بنیاد ما این است که با تکیه بر توانمندی های دینی، فرهنگی و هنری گام های مهمی در این زمینه برداریم.

وی در خصوص وضعیت کاغذ در رابطه با وضعیت نرخ ارز گفت: با همراهی رئیس جمهور یک محموله کاغذ با ارز مناسب برای توزیع در حوزه مطبوعات و نشریات وارد کشور شد و امیدواریم مشکل کاغذ برطرف شود. به زودی حل شود

پایان پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید