kermanyy

Monday, 25 October 2021

چارلی شین در مورد نبرد حمایت از کودکان با دنیس ریچاردز صحبت می کند

چارلی شین در مورد نبرد حمایت از کودکان با دنیس ریچاردز صحبت می کند


چارلی شین پیشنهاد کرد که دنیس ریچاردز سابقش “به دلیل محرومیت اخیر حمایت کودک از دادگاه” به دادگاه رفته و از قاضی شکایت کند “.

در گفتگو از مالیبو ، کالیفرنیا ، پارکینگ Whole Foods ، روزنامه شین ، 56 ساله ، در مورد منبعی که روز چهارشنبه در صفحه ششم ادعا کرد که ریچاردز در پیروزی “کور” بوده و “از کل وضعیت بسیار متأسف است” سال شد. او مایل نبود نظرات بیشتری به او بدهد.

چارلی شین
چارلی شین Whole Foods را در 6 اکتبر 2021 در مالیبو ترک می کند.
نقطه / سابقه

او گفت: “چارلی دو سال پیش پرونده ای تشکیل داد و روز دادگاه را تحت فشار قرار داد ، بنابراین دنیز بسیار شگفت زده شد که هنگام فیلمبرداری در خارج از شهر این اتفاق افتاده است.” “این وضعیت را تغییر می دهد.” اما یک پیام رسان دیگر روز سه شنبه به مردم گفت که ریچاردز 50 ساله – که در حال فیلمبرداری آخرین فیلم خود ، “Wickenburg” ، در انتاریو ، کانادا است – تاریخ دادگاه را به مدت شش ماه می داند. ”

دادگاه درخواست شین مبنی بر تعلیق پرداخت به فرزندان این زوج – سامی ، 17 ساله و لولا ، 16 ساله – را در جلسه ای در جلسه روز سه شنبه در لس آنجلس ، با هر دقیقه دریافت سفارش توسط صفحه شش ، پذیرفت.

ستاره “دو و نیم مرد” در آن زمان در بیرون دادگاه به Us Weekly گفت که این حکم “بسیار عادلانه” است.

چارلی شین
چارلی شین با چیزی که Whole Foods خرید.
نقطه / سابقه

این زوج و فرزندانشان در ماه سپتامبر هنگامی که سامی خانه ریچاردز را “توهین آمیز” در یک ویدئوی خصوصی TikTok نامید ، اعلام کردند که احساس می کند “بسته شده است”. ”

با این حال ، یک منبع در آن زمان گفت که رویکردهای مختلف ریچاردز و شین در مورد فرزندپروری به ثمر رسیده است: “دنیز قوانین معمول را که هر والدینی وضع می کرد ، وضع کرد … چارلی از اجرای قوانین دنیز حمایت نکرد. او رویکرد متفاوتی نسبت به فرزندپروری دارد و سامی تصمیم گرفت با پدرش زندگی کند. “

چارلی شین
چارلی شین از بحث بیشتر درباره وضعیت با دنیس ریچاردز خودداری کرد.
نقطه / سابقه

ریچاردز و شین از سال 2002 تا 2006 ازدواج کردند.

او در برنامه ماه مه 2020 در “خانه داران واقعی بورلی هیلز” گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند من دیوانه و باهوش هستم.” “اما چارلی هنگام ازدواج رسمی بود بنابراین ما آنطور که مردم تصور می کنیم شبیه این زوج نوسان نبودیم. ما انجام ندادیم. ”

با این حال ، او گفت: “وقتی من با لولا باردار شدم ، همه چیز به سرعت تغییر کرد. آن زمان بسیار تاریک بود. بسیار سمی و من در شش ماهگی بارداری تقاضای طلاق کردم. ”

روز چهارشنبه نمی توان با نماینده ریچاردز تماس گرفت.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *