kermanyy

Saturday, 23 October 2021

چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود آموزش پزشکی واکسینه می شوند

چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود آموزش پزشکی واکسینه می شوند


آرلین مرتنز بدترین بیماری همه گیر COVID را به عنوان تکنسین مراقبت از بیماران در بیمارستان Kingsbrook در فلتبوش مشاهده کرد. در جریان اولین موج بروکلین ، او پس از تلاش بیماران برای کشیدن اکسیژن به ریه های خود قبل از خاکستری شدن و از بین رفتن ، تلاش بیمار را تماشا کرد. او فقط می تواند کمی بیشتر دست نگه دارد و امیدوار است آخرین لحظات آنها چندان احساس تنهایی نکند.

اما وقتی نوبت به دریافت واکسن COVID-19 رسید ، دارویی که سران در نهایت قول دادند درد پاندمی را تسکین می دهد ، او آن را عقب نگه داشت.

“این بدن من است ، این معبد من است و هیچ مردی نیست [has] حق دارد من را وادار به انجام کارهایی کند که نمی خواهم انجام دهم. “

اعتماد به نفس قوی او نمادی از یک حرکت کوچک اما مهم در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. حتی قبل از ظهور COVID -19 ، سطوح مختلف واکسن برای شیوع سالانه آنفولانزا مشاهده شد – با پزشکان که بیشترین پوشش را دریافت می کردند ، و پس از آنها پرستاران. بر اساس داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، پرستاران و دستیاران واکسن آنفلوانزا را در حدود یک چهارم تعداد پزشکان و پرستاران دریافت کردند.

واکسن های کووید -19 این تنبلی را وارد جریان اصلی می کند. از آنجا که نسخه های واکسن در صنعت رایج شده است و اکنون به واقعیت تبدیل شده است ، شکایات مکرری در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد. پیش از دستور نیویورک ، بیش از یک پنجم کارکنان بیمارستان حذف شدند و میزان تأخیر در بین کارگران خانه سالمندان حتی بیشتر بود.

چالش شدید برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی این سوال را ایجاد کرده است که چرا افرادی که در مشاغل مبتنی بر علم هستند ، که مخرب ترین اثرات همه گیر را مشاهده کرده اند ، می توانند از این درمان اجتناب کنند. کارشناسان بهداشتی ترکیبی از عوامل را ذکر می کنند ، مانند اینکه متخصصان سطح پایین مراقبت های بهداشتی از فرایند تصمیم گیری در محل کار کنار گذاشته می شوند.

سایر عوامل کلیدی شامل اطلاعات بیش از حد در مورد واکسن ها و نیاز به به روزرسانی برنامه درسی پزشکی – به ویژه در پرستاری – برای مقابله با اطلاعات غلط است. در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا صدور کمک های 100،000 دلاری را که توسط CDC تأمین می شود ، برای تأمین امکانات آموزشی واکسن برای دانش آموزان و ارائه دهندگان ، آغاز کرد.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی در کلینیک شیمی درمانی و پروفسور پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران طعمه همان دانشی می شوند که متخصصان غیر پزشکی دارند.”

همین امر برای سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند Meertens اتفاق می افتد. Meertens گفت که نگران این است که واکسن ها با چه سرعتی تولید شده اند با وجود صحنه هایی که منجر به بیش از یک دهه تحقیق شده است. او گفت که فیلم هایی را در واتس اپ مشاهده کرده است که ادعا می کند عوارض جانبی واکسن های COVID-19 را نشان می دهد. ویدئوهای دیگری از سخنرانان جنبش ضد واکسن ارسال شد که در انتشار اطلاعات غلط حتی قبل از همه گیری مشهور بودند.

هشت ماه بعد ، او همچنان اصرار داشت که ایالت در اواسط آگوست اعلام کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند او تحت اختیار واکسن ها قرار دارند. او با وجود دوزهای صدها میلیون دریافت کننده نشان می دهد که این داروها بی خطر و مثر هستند عصبانی بود.

مرتنس می گوید: “من از این که آنها ما را وادار به انجام کارهایی می کنند که ما نمی خواهیم انجام می دهیم ، متنفرم.”

چنین واکسنهایی داده شد زیرا ما می دانستیم که آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی ، کالج هانتر

مارکوس مدتهاست که در تلاش برای رسیدگی به چنین اعتراضات و تبلیغات ضد واکسیناسیون قرار دارد ، مانند قیام سرخک در سال 2019 هنگامی که اطلاعات غلط جوامع یهودی ارتدوکس را در شهر جدید نیویورک و شهرستان روکلند فرا گرفت. آخرین بیماری همه گیر کار او را تقویت کرده است ، و او بیشتر وقت آزاد خود را صرف اعتراض به اطلاعات نادرست در مورد نشت واکسن های COVID-19 در بین همکاران پرستاری خود در فیس بوک کرده است.

در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار می کرد و در سراسر شبکه حرفه ای خود ، مارکوس متوجه الگوهای تجاوز به واکسن بر اساس خطوط حرفه ای و سیاسی شده است. در بهار امسال ، گروه سیاست سلامت KFF روند مشابهی را نسبت به کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ثبت کرد: اعتماد واکسن در میان دموکرات ها بیشتر بود. کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند ؛ و کسانی که سفید یا اسپانیایی هستند. بر اساس مطالعه ای که تقریباً در همان زمان در مجله Health Community منتشر شد ، شایع ترین نگرانی در میان کارکنان بهداشتی مردد مراقبت های بهداشتی بر اساس ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی این واکسن ها بود.

این جدایی ها در طول تابستان ادامه یافت ، حتی در حالی که دلتا از هم جدا شد و موجی دیگر از موارد و بیمارستان ها ایجاد شد. یک مطالعه ملی بر روی کارکنان مراقبت های بهداشتی ، که در ماه اوت توسط پروژه ایالات کووید منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی با حقوق بیشتر و تحصیلکرده بیشتر است. همچنین بین کارگران پزشکی که آنها را دموکرات معرفی می کردند ، شکاف وجود داشت – میزان واکسیناسیون این گروه بیش از 80 درصد بود. کارکنان مراقبت های بهداشتی جمهوری خواه نرخ کمتر از 70 درصد را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF تصمیمات مشابهی را برای عموم گرفت.

مارکوس گفت که نگران است که تحصیلات پرستاری در مقطع کارشناسی به روز نشده باشد تا این ضمیر ناخودآگاه اعتماد به واکسن را منعکس کند. هنگامی که او دانشجوی پرستاری بین سالهای 2008 تا 2010 بود ، استادانش عمیقا در موضوعاتی مانند علوم واکسن یا اپیدمیولوژی غرق نشدند و نحوه مطالعه مطالعات علمی را به آنها آموزش ندادند. این درس ها به کلاس های کارشناسی ارشد و دکتری نرسید.

اختلاف قدرتهایی که در درون این نهادها مشاهده می کنیم ، اوضاع را بدتر می کند.

دکتر. یاسمین تراورز ، استادیار ، کالج پرستاری NYU Rory Meyers

وی گفت: “واکسن هایی از این دست داده شد زیرا ما می دانستیم آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند. این به سادگی تایلنول بود. شما نیازی به درس ندارید که چرا تایلنول کار می کند. ” “مردم اطلاعات بیشتری می خواهند و البته به نوعی ، شایسته آن هستند ، اما این بدان معناست که آموزش و پرورش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر یاسمین تراورس ، استادیار کالج پرستاری روری مایرز در دانشگاه نیویورک ، علاوه بر تغییر برنامه درسی و انجام بهتر کار در زمینه انتشار اطلاعات نادرست ، گفت که باید حمایت بیشتری از کارکنان پشتیبانی – مانند دستیار پرستار و تکنسین های مراقبت از بیمار – هنگام اجرا در آینده. مدیریت سلامت عمومی او مثال “سفیران کمک پرستار” را ارائه کرد که مدیران بیمارستان می توانستند به طور منظم با آنها مشورت کنند تا نگرانی های کارکنان اولیه را شناسایی کرده و ایده هایی در مورد نحوه رسیدگی به آنها ارائه دهند.

تراورس گفت: “اختلاف قدرتهایی که ما در این موسسات می بینیم ، مسائل اعتمادی را که در این سازمان ها دیده ایم تشدید می کند.” آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند. “

همانطور که نیویورک و کشور به سمت پاییز حرکت کردند و با موج بالقوه دیگری روبرو شدند ، نسخه ها گزینه ای برای بهبود نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی شد. اطلاعات اولیه نشان می دهد که نیاز نیویورک برای اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی افزایش سطح واکسن است. هفته گذشته پس از اجرایی شدن دستور ، حدود 90 درصد از کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان واکسن کامل دریافت کردند ، در حالی که این میزان در ماه و نیم قبل زمانی که این قانون اعلام شد ، حدود 75 درصد بود.

Meertens ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه تحمل کرد. او که نتوانست شغل خود را از دست بدهد ، اولین دوز واکسن COVID-19 خود را در 27 سپتامبر دریافت کرد ، همان روزی که فرمان شروع شد. اما او از این موضوع راضی نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان بودیم و امسال ، اینطور نیست.” “آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *