kermanyy

Sunday, 24 October 2021

چرا ممکن است بخواهید عضویت بدنسازی را به کارکنان خود ارائه دهید – Kennedy Fitness


شرکت ها فرصت های متفاوتی را برای کارکنان ارائه می دهند ، اما چیزی که بیش از آنچه باید منحصر به فرد باشد ، عضویت در باشگاه بدنسازی با پشتیبانی شرکت است. دلایل خوبی برای ارائه این مزیت و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه آمادگی جسمانی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم برای تیم شما کار کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامتی و رفاه است که به کارکنان کمک می کند بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث بهبود وضعیت عمومی کودک در محل کار شما می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا بر تمام ابتکارات رفاهی ، از جمله کسانی که با کاهش بیماری های محلی سروکار دارند ، نظارت کنند.

توسعه روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، باعث می شود کارکنان احساس اهمیت کنند و وقتی افراد احساس می کنند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان باشگاه” هستند ، که به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک می کند.

می تواند یک درمان پیشگیرانه باشد

تمرینات منظم و ایجاد انگیزه در کارکنان برای ادامه کار می تواند به اصلاح برخی از بیماری های مضر سلامتی که بسیاری از افرادی که در مشاغل غیر حرفه ای کار می کنند ، مانند سردرد و کمر درد ، کمک کند ، کمک کند. همچنین می تواند به تحریک سیستم ایمنی بدن ، دفع بیماری کمک کند ، که به معنای زمان کمتر برای صنعت است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات لغو شود و هزینه شرکت را تصحیح کند ، در حالی که به کارکنانی که وضعیت مالی ندارند اجازه می دهد در کلاسهای بدنسازی و تناسب اندام شرکت کنند. چند گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آن استفاده کنند: پرداخت هزینه عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت در حالی که در آن کارکنان چندین ساعت در هفته به باشگاه می روند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی می تواند به کاهش قیمت بیمه شرکت ها نیز کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر به پزشکان کمتر و نسخه های کمتر مراجعه می کنند که هزینه کافی برای شرکت های بیمه دارد.

چرا ممکن است بخواهید عضویت بدنسازی را به کارکنان خود ارائه دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم Kennedy Fitness تماس بگیرید یا وب سایت ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه آمادگی جسمانی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و فراتر بروند!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *