kermanyy

Sunday, 24 October 2021

چهارشنبه Woman Crush: کامیلا پرز بازیگر ‘Acapulco’

چهارشنبه Woman Crush: کامیلا پرز بازیگر ‘Acapulco’اکتبر همگی مبارک! ما رسماً فصل هیجان انگیزی را پشت سر می گذاریم و در حال شروع به تشخیص یک هنرپیشه عالی به عنوان اولین Woman Crush Wednesday در ماه جدید هستیم. امروز ما از یک فرد تازه کار در صنعت سرگرمی تجلیل می کنیم که در هفت سال اخیر حرفه بازیگری حرفه ای خود کار فوق العاده و پویایی انجام داده است و می توانید از این به بعد بیشتر به این کار تکیه کنید. بنابراین ، بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، از WCW خود ، Camila Perez جذاب ، لذت ببرید!

چه کسی نگاه می کند: کامیلا پرز

چرا ما هستیم خرد کردن: پرز جولیا را به عنوان اپل در Apple TV + عنوان اصلی معرفی می کند آکاپولکو، که این جمعه 8 اکتبر روی صحنه می رود. مجموعه طنز دو زبانه از فیلم کمدی 2017 الهام گرفته شده است چگونه عاشق لاتین باشیم و به عنوان پیش درآمد برای شخصیت اصلی فیلم اصلی ماکسیمو (اوجنیو دربز) ، پس از ماکسیمو جوان (انریکه آریزون) در سال 1984 هنگامی که شغل مادام العمر را در دیوانه ترین مرکز گردشگری آکاپولکو ، مکزیک پیدا می کند. با این حال ، طول نمی کشد تا ماکسیمو بفهمد که کار بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که تصور می کرد ، منجر به انواع و اقسام شیطنت ها و نمایش هایی می شود که نمی توانید چشم خود را از آنها بردارید. -فصل قسمت

دارای استعدادهای پرز ، دربز ، آرریزون ، دامین آلکازار ، جسیکا کالینز ، Overrstreet Chord ، Vanessa Bauche ، و بیشتر ، آکاپولکو یک سری جدید هیجان انگیز که در حال حاضر در بین نشریاتی مانند برخورد کننده، راهنمای تلویزیون، و این مدافع، بنابراین مطمئن شوید که به خودتان لطف کنید و آن را به محض اینکه این هفته سقوط کرد ، فقط در +Apple TV +بگیرید.

چرا به اینجا رسیدیم: حرفه حرفه ای پرز در سال 2014 با بازی در لورنا مادرید در برنامه سریال های درام CBS آغاز شد. خون آبیبه فقط یک سال بعد ، او جایگاهی را برای اما در فیلم کوتاه به دست آورد جهان فراتر از آن قبل از اولین بازی مشهور خود در فیلم ترسناک 2016 چیزهای دوست داشتنی دوست داشتنیبه در همان سال ، او در یک فیلم کوتاه بازی کرد ادغام: روز بخیر و یک فیلم کمدی درام تلویزیونی داستان تکه تکه حقیقت قبل از داشتن یک سال بسیار موفق در سال 2017 ، بازی در برنامه ای از مجموعه های درام راه و همچنین در فیلم ها بنایس وایلد و این که ما الان کی هستیم قبل از رسیدن به بزرگترین نقش تا کنون ، به عنوان Firefly در مجموعه درام جنایی FOX گاتهامبه در سالهای بعد از زمان او گاتهام، پرز در نمایش هایی مانند ظاهر شده است ستاره، رز گوادالوپ، قدرت، قانون و نظم: SVU، لیست سیاه، فاصله اجتماعی، و معلم، و همچنین در فیلم هایی مانند کمدی 2019 دوران اجتماعی، درام برفک 2019 جزر و مد کم، درام 2020 نوازنده ی درام، و درام 2021 همان طوفانبه با این فیلم متنوع و پر از عمق که در حال حاضر در کمربند او قرار دارد ، ما شک نداریم که پرز در سالهای آینده فرصتهای بازیگری هیجان انگیزتری را پیش رو دارد و ما نمی توانیم منتظر رسیدن به چیزهای شگفت انگیزی باشیم که او به دست آورده است. به در آینده!

ما می توانیم انجام: در حالی که ما مطمئن نیستیم چه چیزی برای پست پرز در حال حاضر است ، حداقل می توانید در این فاصله او را در اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین اتفاقات WCW فوق العاده این هفته مطلع شوید!

نگاه کن آکاپولکو در Apple TV +Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *