kermanyy

Saturday, 23 October 2021

“چه اتفاقی افتاده ، بریتانی؟ ‘ارائه جزئیات جالب جدید

“چه اتفاقی افتاده ، بریتانی؟  ‘ارائه جزئیات جالب جدید


صبح یکشنبه در دسامبر 2009 ، بریتانی ناگهان در حمام خانه اش در غرب هالیوود که با همسرش سیمون مونجاک مشترک بود سقوط کرد. بعداً همان روز صبح ، بازیگر ریز چشم و گوزن به مرکز پزشکی Cedars-Sinai منتقل شد ، جایی که به زودی مرگ وی اعلام شد. مقامات در ابتدا گفتند که 32 ساله بر اثر ترکیب مهلک آنفولانزا و داروهای تجویزی جان خود را از دست داد ، اما یک مستند دو قسمتی جدید عمیق تر به شرایط اسرارآمیز و مبهم مرگ او می پردازد.

در 14 اکتبر در HBO Max ، “What Happened، Brittany؟” نگاهی می اندازد که چگونه مورفی از یکی از آینده دارترین ستاره های نسل خود ، با تلاش های به یاد ماندنی در فیلم هایی مانند “بدون سرنخ” و “دختر ، وقفه” ، به یکی از سیاه ترین تراژدی های هالیوود تبدیل شد.

در این مستند ، خبرنگار امبر رایلند به یاد می آورد که مصاحبه ای اختصاصی با مونجک مدت کوتاهی پس از مرگ مورفی داشته است. “این در ذهن من بود ،” آیا من با یک قاتل نشسته ام؟ ” “او می گوید. “آیا او می تواند همسرش را بکشد؟”

مستند جدید شبکه HBO به رابطه مشکل دار بریتانی با همسرش سیمون مونجک و مرگ وهم آور می پردازد.
آنتونی دیکسون IF

بریتانی مورفی در سال 1977 در آتلانتا متولد شد. پدرش در زندان بود و خارج از زندان بود و مادرش شارون مورفی او را بزرگ کرد. او در سن 5 سالگی شروع به تحصیل در زمینه اجرا و رقص کرد. در نوجوانی ، او بازیگر موفقی شد و در آن زمان در “مورفی براون” ، “خواهر ، خواهر” ، “پسر با جهان ملاقات می کند” و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر بازی کرد. به

در سال 1995 ، مورفی در نمایش کمیک آلیشیا سیلورستون “Clueless” را بازی کرد. تلاش های مشهوری در فیلم هایی مانند “دختر ، قطع” ، “8 مایل” و “شهر گناه” – و عاشقانه های معروف موسیقیدانان امینم و فرد دورست ، بازیگر اشتون کوچر و تهیه کننده جف کواتینتز دنبال شد. با این حال ، آینده روشن او با پیوستن به مونجک ، فیلمنامه نویس هفت ساله انگلیسی که با پول ، عاشقانه های مالی در گذشته و روابط مشکل دار با قانون و افسران مهاجرت پیوسته بود ، کاهش یافت.

ولز با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجشان در آوریل 2007.
ولز مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجشان در آوریل 2007. طبق گفته دوستان و خانواده در یک مستند جدید ، این رابطه سمی بود که به پایان جذاب وی افزود.
دیو آلوکا / استارپیکس / شاترستوک

گفته می شود این دو در سال 2006 شروع به رابطه کردند و همه چیز خیلی سریع رشد کرد. دوستان و آشنایان معتقدند که بازیگر زن – آسیب پذیر ، دارای اعتماد به نفس بیش از حد و مشتاق به آرامش – توسط یک هنرمند سگ کمرنگ شده است.

سیمون مونجک یک نوجوان جوان است که با کت و شلوار روی پیاده رو ایستاده است.
آیا سیمون مونجک هنرمند سگ بود؟ مستند جدید HBO ، بریتانی مورفی ، نگاهی به گذشته می اندازد.

“[People] ترسید و دیوانه شد مثلاً ، این مرد کی بود و چه خبر بود؟ ” کتی ناجیمی ، همبازی “پادشاه تپه” مورفی در اسکله به یاد می آورد. “او می خواست با او ازدواج کند ، و من گفتم:” عزیزم ، هنوز به اندازه کافی طولانی نشده است. ” ”

فیلمساز آلیسون برنت به یاد می آورد که اولین ملاقات خود را با مونجک در یک مهمانی شام در سال 1999 انجام داد ، جایی که او در مورد مالکیت 17 فراری ، قرار مادونا و زنده ماندن از سرطان مغز در نتیجه درمان تجربی باله های کوسه ، دروغ گفت. برنت می گوید به نظر می رسید که او از زنی که در آن زمان با او ملاقات کرده بود برای پول او استفاده می کرد. سالها بعد ، وقتی برنت دید که با مورفی درگیر است ، وحشت کرد.

فیلمساز در این نمایش می گوید: “من نمی توانستم باور کنم که این سوسیوپات تغذیه کننده زنجیره غذایی را برای کسی که در واقع یک هنرمند قانونی است به کار برد.”

برنت تا آنجا پیش رفت که با گروه خود تماس گرفت و سعی کرد آنها را تحت فشار مورفی قرار دهد که مونجاک دروغگوی آشکاری بود ، اما او گفت: “کلمه ای که برگشت این بود که مدیری که او تلاش کرده است. [doing that] و در نتیجه تیر خورد. ”

با وجود نگرانی های زیاد ، مورفی در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. گفته می شود که مونج برای مخفی کردن گذشته از داماد جدید خود تلاش زیادی کرده است.

ستاره هالیوود در بریتانی در سال 2006 در حال ظهور است.
بریتانی مورفی ، ستاره در حال ظهور هالیوود در سال 2006 ، سالی که به رابطه بدنام خود با سیمون مونجک رسید.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از اینکه با مورفی درگیر شود به او معرفی شد و او می گوید که او را درمان کرده و او را برداشته است و می گوید تا زمان بارداری سرطان دارد و سپس در صورت نیاز از کمک پزشکی خودداری می کند. در مستند ، راگلند می گوید او تهدید کرده که اگر پسرش را به مورفی نشان دهد ، او را با خود خواهد برد.

او می گوید: “عکسها بسیار بالاتر بودند زیرا او با بریتانی ازدواج کرده بود.” او به کسی احتیاج نداشت که بداند من با پسرش بیرون هستم. من می دانم چرا بریتانی سایمون را انتخاب کرد. او طلسم های او را روی او انجام داد و او نیز مانند من عاشق او شد. “

شغل موفقیت آمیز مورفی پس از ازدواج از بین رفت ، زیرا شایعاتی در شهر پخش شد که مونجک کار با او را دشوار می کند.

الکس مرکین ، کارگردان مورفی در فیلم 2009 “در سراسر سالن” ، در اسکله پرچم های قرمز صحبت می کند ، زیرا مونجاک “خارج از آن” می بیند و مورفی رفتار “جکیل و هاید” را نشان می دهد.

او می گوید: “بریتانی به مکان و مکان فوق العاده ای می رسید و سپس می دیدم که سیمون آن را برداشته است.” “وقتی او برگشت ، من تغییر بزرگی در راه او احساس کردم. ”

دیگران ما را به یاد مورفی می اندازند ، زمانی که به خاطر ویژگی های گرد و زیباش مشهور بود و ظاهری نازک و کشیده داشت.

بریتانی مورفی جوان در سال 1995 با بازی در نقش کمدی آلیشیا سیلورستون تال ، با نقش اصلی خود در
بریتانی مورفی جوان در سال 1995 با ایفای نقش کمیک آلیشیا سیلورستون تای ، تماشاگران را با نقش اصلی خود در “Clueless” جذب کرد.

“او نکرد. او چنین درد طاقت فرسایی داشت. “تریستا جردن ، آرایشگر ، که روی آخرین فیلم مورفی ،” چیزی شرور “کار می کرد ، گفت: “[Her eyes] آنها خیلی پایین بودند ، و او بسیار غمگین به نظر می رسید. ”

نجیمی گفت: “من دیگر او را نشناختم.” “بریتانی ابری بود و رفت. ”

راگلند می گوید ممکن است با مونجاک که “عاشق زنان بی اشتها بود” وزن خود را کاهش داده باشد.

اد وینتر ، تاج رسیدگی کننده به پرونده مورفی ، و معاینه کننده پزشکی لیزا شنین معتقدند که اگر کسی مورفی را در روزهای قبل از مرگش به بیمارستان برده بود ، می توان از این تراژدی جلوگیری کرد.

بریتانی مورفی در مقابل یک دیوار سفید ایستاده است ، سفید پوشیده است و دستان خود را روی سر خود قرار داده است و ظاهری باشکوه دارد.
مستند جدید HBO Max گذشته تراژیک و غم انگیز بریتانی مورفی و زندگی او را بررسی می کند.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

“علت مرگ پنهان نیست. راز این است که چرا کسی آن را نگرفته است؟ وینتر می گوید که اگر چند روز قبل او را نزد پزشک می بردند ، او هنوز زنده بود.

او گفت: “او به اندازه کافی استراحت نمی کرد و سیستم ایمنی بدن او رو به وخامت گذاشته بود.”

راگلند فکر می کند سابقش گناهکار است.

او می گوید: “حتی اگر بریتانی را نکشد ، اجازه داد او بمیرد زیرا او را به پزشک نرساند و او کمک گرفت.”

بریتانی مورفی جوان می خندد و با دوربین تکان می خورد.
اوایل بریتانی با تصاویر در برنامه هایی مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند” موفقیت آمیز بود. دوستان و هم بازیگران می گویند که او مهربان و مهربان بود.

پس از مرگ مورفی ، همه چیز عجیب تر شد. مونجاک سعی کرد از کالبد شکافی وی جلوگیری کند و از روابط مرحوم همسرش هزاران دلار برای “بنیاد” به افتخار وی درخواست کرد.

مادر مورفی ، شارون ، با این زوج زندگی می کرد و پس از مرگ دخترش به زندگی در مونجک ادامه داد. وقتی رایلند از خانه دیدن کرد ، می گوید به نظر می رسید که آن دو در یک تخت خواب بودند و زن بزرگتر رفتار بسیار عجیبی داشت.

من متوجه شدم که او از او اطاعت می کرد و او طنابی زد. [I wondered] “وقتی هیچ کس اینجا نیست چه اتفاقی می افتد ، وقتی هیچ کس اینجا نیست چگونه رفتار می کنند؟” او به یاد می آورد.

بریتانی مورفی بلوند با دقت به دوربین خیره می شود و صورتش را از روی دستانش بر می دارد.
بریتانی در حالی که سعی می کرد آنچه را که هالیوود می خواست در اوایل دهه 2000 شکل دهد ، بر اساس یک مستند جدید در مورد زندگی و مرگ این ستاره بور شد.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در ماه مه 2010 ، تنها پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونجک در سن 40 سالگی درگذشت ، ظاهراً در نتیجه تشنج – و احتمالاً مواد مخدر – بود.

زمستان در مطالعه بعدی یادآوری می کند: “در سمت سیمون از درخت شب ، ما حدود 90 بطری دارو پیدا کردیم ، با چندین نام مختلف ، که بسیار غیر معمول است.” “ما همچنین بطری های دارو به نام ولز و” لولا مانیلو “پیدا کردیم. [which was] شاید نام مستعار ”

نظریه های همدلی در مورد همدلی فراوان است. آنجلو برتولوتی ، پدر قاتل مورفی ، گفت که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون بر مرگ این زوج جوان که در خانه خود تشکیل شده بودند غلبه کرد. اما پزشک پزشکی شنین گفت که هیچ مدرکی مبنی بر این وجود ندارد.

راگلند فکر می کند مونجک ترجیح می دهد بمیرد تا حقیقت را فاش کند.

او می گوید: “او ترجیح می دهد مرده باشد تا این که به عنوان هنرمند سگ موجود شناخته شود. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *