kermanyy

Monday, 25 October 2021

چگونه از اندازه جازار لذت بردم

چگونه از اندازه جازار لذت بردم


سالها تلاش کردم تا حرکتی را که واقعاً دوست داشتم پیدا کنم. در اینجا نحوه بالاخره خود را در موسیقی جاز پیدا کردم.

زنان در استودیوی اندازه جاز من بعد از هر 25 کلاسی که شرکت می کنم برای من یک کارت پستال دلپذیر و دلگرم کننده ارسال می کنند.

من تمام عمر برای ورزش کردن سخت کار کرده ام.

وقتی در تعطیلات هستم مرا در ورزشگاه هتل نخواهید یافت.

من هرگز احساس دونده بالا (فقط زانو دونده).

و من از آن دسته افرادی نیستم که “نمی توانند بی حرکت بنشینند”. هنوز می توانم زیاد بنشینم. خوب است که زیر یک پتو در حال تماشای Netflix باشید.

در سالهای آینده ، من ایروبیک ، اسپین ، داون داگ و پیلاتس انجام دادم. من ساعت ها در خانه وارد تمرین می شدم و به مربیان شخصی حقوق می دادم. من چندین 5K و یک توصیه بد 10K اجرا کردم. من هرگز آن را دوست نداشتم.

من میلیاردها بار توصیه “تمرینات موردعلاقه خود را انجام دهید” را شنیده ام ، اما تمرین کردن برای من همیشه یک کار کوچک به نظر می رسد.

سپس JazzCerk را پیدا کردم

دو سال پیش، یک مشتری برای کلاس های رایگان در باشگاه های ورزشی منطقه به من کارت کلاس هدیه داد و دویدن بلافاصله به یاد آورد.

همسایه ها گفتند دوست دخترش صاحب یک استودیوی jerzysize در همین نزدیکی است. او می گوید: “سرگرم کننده است.”

من یک رقاص مشتاق در عروسی ها (و در آشپزخانه ام) هستم. با این حال ، من از هر کلاس زومبا و هیپ هاپ که امتحان کردم دوری می کنم.

به نظرم اندازه جازار نقطه شیرین من بودبه

وقتی با در دست کلاس درس وارد استودیو شدم ، همیشگی با آغوش باز از من استقبال کردند. من به سرعت متوجه شدم که اکثر آنها 10 ، 20 ، 30 سال یا بیشتر در حال دویدن بوده اند. برخی هر روز تکان می خورند. دوبار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند. خندیدیم.

آنچه آنها گفتند درست است. من یک درصد از پاس کلاس خود را صرف جازرها کردم ، سپس یک کارت 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی کار تمام شد ، من برای عضویت سالانه در خط نقطه ثبت نام کردمبه با دو سال تأخیر ، من منتظر تک تک کلاس ها بودم.

برای اولین بار در زندگی ام ، حرکتی را پیدا کردم که باعث شد واقعا احساس خوشبختی کنم.

کارت عضویت من روزی که به JazarSize پیوستم.

چرا من برای موسیقی جاز تلاش کردم

برخی وقتی می گویند که سال 1984 از joggers نام می برد ، یک تمرین مبتنی بر رقص برای زنانی که پای چوبی ، گرم کننده پا و انگور را تماشا می کنند.

هنوز انگور انگور وجود دارد. و گرم کننده های پا – روی پاهایم ، بعد از اینکه یکی از دوستانم یک جفت برای من پوشید تا در کلاس زمستانی بپوشمبه

من اعتیاد و اعراب دارم تا از رقصنده داخلی برادوی لذت ببرم. اما از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانتری ، با معرفی خاطرات و آهنگ های جدید هر دو ماه یکبار ، آموزش رقص سریع و آسان است.

حقیقت شاد این است که رقصیدن در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من یک جشن محسوب می شود. مثل شروع روز با یک جشن رقص گروهی.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

در استودیو عینک وجود ندارد!

دیگر چه چیزی به من برمی گردد

بدون عینک. در استودیوی jazzceris هیچ شیشه ای وجود ندارد ، به این معنی که من هیچ شانسی برای قضاوت درباره آنچه می بینم یا نمی بینم ندارم. بدون عینک ، من بین جنیفر بیلز قرار داشتم رقص فلش و JLo در نمایش نیمه وقت Super Bowl. من از پوشیدن دونده های بلند و تی شرت های بزرگ برای کلاس به خاطر جوراب شلواری و تانک هایی که هنگام عرق کردن زیبا به نظر می رسند ، دست کشیدم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از همیشه است زیرا تمرینات قدرتی با وزنه یا نوار در هر کلاسی گنجانده شده است. من از این بابت بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم که نگهداری ماهیچه ها با افزایش سن بسیار مهم است.

تغییر مداوم موسیقی و روال عادی. Jazar‌size هر چند ماه یکبار آهنگها و روالهای جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیستهای تعیین شده همیشه در حال تغییر هستند. با توجه به سالهای زیادی از آهنگها برای انتخاب ، مربیان آهنگهای قدیمی را با آهنگهای جدید ترکیب می کنند و ضمن معرفی آهنگهای جدید ، روالهای مورد علاقه را باز می گردانند.

اما بسیاری ، جازریز تمرین است که باید انجام دهم ، نه وظیفه ای که باید انجام دهم. در این برهه از زندگی ، برایم بسیار مهم است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

سرانجام ، در چهل سالگی ، وقتی نوبت به حرکت رسید ، من واقعاً “ورزشی را که از آن لذت می بردم” انجام دادم – و برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش به عنوان یک مبارزه به نظر نمی رسید. احساس خوشحالی می کند.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *