kermanyy

Friday, 22 October 2021

چگونه با کار در خارج از خانه انگیزه خود را حفظ کنیم

چگونه با کار در خارج از خانه انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه تمرین کرده باشید ، ممکن است در دورانی به سر برید که انگیزه شما در طول تور ورزشی شما رو به کاهش است. وقتی می خواهید با روال عادی خود هماهنگ باشید ، داشتن انگیزه و تقدیس بسیار مهم است. اما وقتی بی حرکت می شوید نگران نباشید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی پیش بروید ، بازگشت به ماشین آسان است. اگر مخزن تقویت کننده شما رو به اتمام است ، به خواندن ادامه دهید تا به چیزهای معمولی خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی برای ایجاد انگیزه در تمرینات ورزشی وجود دارد:

تمرینات خود را زود انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ باشد و قبل از شروع به دور شدن از آن ، سعی کنید محل کار خود را به خانه بیاورید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که فعالیت خود را زود شروع کنید تا بعداً در روز بهانه نیاورید. همچنین ثابت شده است که زود تمرین می کنید تا با گذشت روز ، شما را مولدتر و فعال تر کند.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای دستیابی به یک هدف خاص تلاش می کنید ، عکاسی انگیزه بزرگی است تا ببینید چه پیشرفتی کرده اید. هر هفته ، دو هفته یا هر ماه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس ها را بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما اطمینان می دهد که به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً همه آهنگ های ما با تلفن های هوشمند در نوک انگشتان ما هستند. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن کارگاه های شما است و با وجود هزاران لیست کارهایی که باید به صورت آنلاین انجام شود ، به راحتی می توانید روی گزینه دلخواه خود کلیک کرده و تمرین خود را آغاز کنید.

همکاران پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر ورزشی خود با شخص دیگری ، هم به شما انگیزه می دهد و هم شما را برای پایبند ماندن به کارهای روزمره پاسخگو می کند. چکاپ های هفتگی را با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که هم کار خود را انجام می دهید و هم ثابت قدم می مانید. برنامه های زیادی برای استفاده وجود دارد که برای برقراری ارتباط با شریک پاسخگو بودن شما مفید است ، و برخی حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی دریافت کنید

عضویت در باشگاه بدنسازی به شما این اطمینان را می دهد که به باشگاه بروید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ابزارها ، کلاسها و گروههای زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر تازه شروع می کنید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای ایجاد انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، تعدادی طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *