kermanyy

Sunday, 24 October 2021

چگونه شهر دره هادسون یک زندان بدون اشغال را به مرکز موفقیت شاهدانه تبدیل کرد

چگونه شهر دره هادسون یک زندان بدون اشغال را به مرکز موفقیت شاهدانه تبدیل کرد


فقط یک ساعت از شهر نیویورک فاصله دارد ، وارویک یکی از آن شهرهای دره هادسون است که برای تخلیه بوتیک های پر از شمع های معطر پس از پیاده روی برای بیرون آوردن برگ های درخشان مناسب است. این شهر در مزارع ، مشاغل کوچک و تا حدود ده سال پیش ، یک زندان امنیتی مرکزی ساخته شده بود.

سرزمین تعطیلات تعطیل شده نیمه نارنجی ، که زمانی افراد ساکن آن را به جرم مواد مخدر محاصره می کردند ، اکنون با شرکت های شاهدانه وعده داده شده است که فعالیت های اقتصادی در منطقه را تحریک می کنند. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک داستان تمام عیار نشان می دهد ، فرصتی برای اصلاح برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی در حال گسترش بود. این که آیا این عدالت توسط شرکت های نماینده بزرگترین شرکت سفید بافندگی قانونی محقق می شود یا خیر ، محل بحث برای شاکیان است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است ، آخرین مستاجر است که خود را به پارک صنعتی زندانیان ، که 10 دقیقه از جاده پیچ در پیچ واقع شده است ، منتقل کرده است. خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت زمینی در 155 میلیون دلار ، 450 هزار فوت مربع مساحت کشت و فرآوری در محوطه دانشگاه وارویک خراب کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به درمان های خود در نیویورک اجازه می دهد ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به آن اجازه می دهد تا محصولات خود را به سایر شرکت هایی که وارد بازار سرگرمی جدیدی می شوند ارائه دهد. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در سایت Warwick ایجاد کند و حقوق آنها در 50 سال در 50 سال آغاز می شود.

مقاماتی که در ابتدای 9 سپتامبر صحبت کردند ، Green Thumb را به عنوان شرکتی که امیدوار بودند بتوانند به این منطقه جذب کنند ، حفظ کردند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که او در میان وکلایی بود که در ابتدا نگران قانونی شدن ماری جوانای تفریحی در نیویورک بودند ، که در اواخر مارس رخ داد. اما مارتوچی گفت که از آن زمان این صنعت را به عنوان “افزودنی مولد و مترقی برای منطقه ما” پذیرفته است. وی افزود: این پروژه از طریق ساخت و ساز تحت رهبری اتحادیه در زمینه تاسیسات جدید و مشاغل بلند مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی تعهد گرفت.

مارتوچی گفت که در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز منطقه ، کارگران تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را به عنوان دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل کرده است.”

Green Thumb راه را برای Citiva Medical ، زیرمجموعه iAnthus Holdings-یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه چند دولتی که به طور عمومی با مجوز ماری جوانا پزشکی مستقر در نیویورک خرید و فروش می شود ، هموار می کند که به مزایای واقعی آن نسبت به متقاضیان مزیت واقعی می دهد. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه های Phyto -Farma ، که محصولات حشیش را آزمایش می کند – بخش مهمی از صنعت تحت کنترل – و Urban Xtracts ، یک مرکز بزرگ پردازش شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، بخش حشیش در محدوده مصرف کننده چندان زیاد نیست. کالا

میراث جدید

پارک تجاری مورد استفاده شرکت ها ، که در سال 2014 تکمیل شد ، ممکن است با طرز فکر حشیش توسعه نیافته باشد. این ایده ایجاد مکانی جذاب برای مرکز اصلاحات نارنجی بود که زمانی 450 پروژه شغلی و نیروی کار بدون زندان را برای پروژه های خدمات عمومی محلی فراهم می کرد. مید اورنج یکی از هفت زندانی بود که توسط فرماندار اعمال شد. اندرو کوومو قبلاً در سال 2011 به عنوان یک کمپین صرفه جویی در پول در طول یک سال بودجه محدود بسته شد.

در ابتدا ، مایکل سویتون ، سرپرست شهر ، مید اورنج را به عنوان “یک شریک عالی در اینجا در شهر ما” ستایش کرد و از شوک بسته شده و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این حادثه ، او به WNYC / Gothamist گفت که قدرت اقتصادی حشیش را در نظر گرفت وقتی که شاهدانه – گیاهی که متفاوت از ماری جوانا با سطوح بسیار پایین کود THC بسیار محرک بود – در سال 2018 قانونی شد و به یک محصول محبوب تبدیل شد. در منطقه

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، در تلاش بود تا به کنایه از زندگی در سایتی که زمانی افراد متهم به جرایم مواد مخدر را در خود جای داده بود ، اعتراف کند. این زندان در دهه 1980 سرشماری خود را از 750 تا 1000 مرد با اجرای دقیق قوانین مواد مخدر مشاهده کرد. برخی از ساختمان های بازمانده از زندان را می توان از محل ساخت و ساز مشاهده کرد.

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در آغاز کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در آغاز کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ مواد مخدر افتاده است.” “ما قصد داریم این موضوع را تغییر دهیم ، اعتبار بدهیم ، به صنعت اعتبار بدهیم. تغییرات زیادی در هوا رخ می دهد. تغییر در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام نابرابری های تاریخی مربوط به این مکان را برطرف نمی کند. اکثر کسانی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاه و اسپانیایی هستند و C -suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند – به عنوان یک آینه جمعیتی از صنعت شاهدانه تا به امروز.

گرین تامب نمی گوید که بیش از 3200 کارگر در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما از تعهد وی به “تنوع ، برابری و شمول” بازدید کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارگران “از نظر قومی متنوع” کار می کنند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکت برداشته است. در ماه ژوئیه ، این شرکت 1.3 میلیون دلار پول نقد از خط تولید Good Green متعهد شد تا کمک های غیر انتفاعی را که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به مواد مخدر آسیب می رسانند ، تأمین کند. این شرکت همچنین در 90 به Zero شرکت می کند ، ابتکاری که شرکت ها را در مورد چگونگی برطرف کردن شکاف ثروت نژادی کشور راهنمایی می کند.

سبز تر برای دادن؟

با این حال ، برخی از قانونگذاران می گویند Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت می کند ، بیشتر متعهد شود ، یا باید برای حمایت از آن به طور کامل برای بازیکنان کم سود در صنعت حشیش متوقف شود. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را برای استقبال از Green Thumb طی کرده اند. گروه توسعه تجاری اورنج کانتی ، که تلاش می کند شرکت هایی را به این منطقه بیاورد ، به Green Thumb یک بسته مالیاتی برای حل و فصل در وارویک داد – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در 15 سال. این شرکت همچنین در رفع موانع نظارتی که تهدید به تاخیر در انتقال آن بود ، کمک دریافت کرد.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست وی مبنی بر انتقال مقر تولیدی خود به Warwick را از محل اصلی در Schenectady رد کرد. دولت کوئومو می خواست تا شرکت های ماری جوانا پزشکی از چنین اقداماتی جلوگیری کنند تا زمانی که ایالت بازار مصرف بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن داروهای گیاهی ، Cuomo نهاد نظارتی برای صنعت ، هیئت کنترل حشیش را ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول در دو هفته اول کار خود به عنوان مدیر فعالیت می کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از تشکیل هیئت مدیره برای حرکت Green Thumb مداخله کرد تا بتواند ساخت تاسیسات جدید پردازش را انجام دهد.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] مارتوچی در ابتدا گفت: “وزارت بهداشت و دفتر تنظیم کننده و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر می دهیم.” “و ما انجام دادیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، هنگام عکاسی از زلزله شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و مدیران کار احاطه شده است.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، هنگام عکاسی از زلزله شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و مدیران کار احاطه شده است.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، هنگام عکاسی از زلزله شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و مدیران کار احاطه شده است.

کارولین لوئیس

کوولر به WNYC / Gothamist گفت: انتخاب مکان برای دفتر مرکزی ایالت Green Thumb در نیویورک عوامل مختلفی را شامل می شود ، اما “یکی از مهمترین آنها حمایت از جامعه است ، رفتن به جایی که ما از آن استقبال می کنیم.”

برخی از معماران قانون مدیریت و مالیات ماری جوانا در نیویورک ، که با در نظر گرفتن ذهنیت طراحی شده است ، حکمت ارائه چنین حمایت سخاوتمندانه به شرکتی با منابع مالی بسیار زیاد را زیر سال برده اند.

کریستال پیپکس استوکس ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، یکی از حامیان برجسته قوانین ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هر آنچه می خواهند دارند.”

قانون نیویورک که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان مجاز می داند ، مشخص می کند که نیمی از مجوزها باید به مدعیان برابری اجتماعی اعطا شود ، از جمله افرادی که از جوامع آسیب دیده از مواد مخدر و مواد مخدر استفاده می کنند. Green Thumb قادر نخواهد بود فروش ماری جوانا برای مصارف تفریحی را تا زمانی که تازه واردان کسب و کار تأیید کنند ، آغاز کند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در همین حال ، این شرکت می تواند فرایند 18 ماهه ای را برای ایجاد امکانات و تولید محصولات شاهدانه برای فروش آغاز کند.

کوولر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکتری که می خواهند شاهدانه یا سالن های استراحت را باز کنند ، از سرمایه گذاران از قبل تأمین شده مانند Green Thumb سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نخواهند ماندگاری زیادی منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا برای کاشت در قفسه های خود در دسترس قرار گیرند.

و سرپرست Warwick Sweeton Town از نقض مالیات به عنوان یک سرمایه گذاری قوی دفاع کرده است.

سویتون به حضار جمع آوری شده در محل ساخت و ساز گفت: “این برای شهر وارویک برای نسل های آینده است.” “ما ممکن است در حال حاضر بتوانیم یک مرکز پیشرفته داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما می توانند … در شهرستان اورنج زندگی کنند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و زندگی کنند و از کیفیت زندگی لذت ببرند. در این استان “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *