چگونه می توان آن لینک خوب را در سال ۲۰۲۲ به دست آورد


این یک راهنمای کامل برای تمرکز بر روی لینک سازی طبیعی در سال ۲۰۲۲.

ساختمان پیوند طبیعی

پس اگر می خواهید بک لینک طبیعی با کیفیت بالا بسازید با آمدن به وب سایت خود، این نکات را که در این راهنمای جدید پین شده است، دوست خواهید داشت.

بیا شروع کنیم.

لینک بیلدینگ طبیعی چیست؟

ساختمان پیوند طبیعی تمرین ایجاد لینک های یک طرفه (همچنین به عنوان “بک لینک ها“) به یک وب‌سایت برای بهبود دید موتور جستجو بدون اینکه مدیر وب‌سایت با بلاگر دیگر ارتباط برقرار کند تا از طریق فرم و پست‌های مهمان کار کند.

به عبارت دیگر، وقتی وبلاگ نویسان و سایر وب مسترها محتوای شما را دوست دارند و فکر می کنند مفید است و به محتوای آنها ارزش می بخشد، طبیعتاً با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند.

آیا لینک سازی طبیعی مهم است؟

در بازاریابی دیجیتال، افسانه های زیادی در مورد لینک بیلدینگ وجود دارد. برخی می گویند لینک بیلدینگ به سایت شما آسیب می زند، از سوی دیگر، برخی می گویند که باعث ایجاد اقتدار شما می شود.

به طور گسترده توسط کارشناسان سئو گفته می شود که داشتن لینک های طبیعی یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای تبلیغ وبلاگ یا وب سایت در موتورهای جستجو است.

با استفاده از لینک‌های طبیعی، می‌توانید احساس امنیت کنید که محتوای شما خوب است و رتبه و ترافیک شما تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد. به روز رسانی هسته گوگل.

مزایای واقعی لینک بیلدینگ چیست؟

 • حرکت ترافیک: همه وب‌سایت‌های بالا ترافیک زیادی دارند و روزی که پست‌ها در صفحه اصلی آنها نشان داده شد، ترافیک زیادی به وبلاگم وارد شد.
 • هنر را بشناسید: همیشه ایده خوبی است که از برخی از بهترین وبلاگ ها در زمینه خود مرجع دریافت کنید.
 • افزایش DA PA: زمانی که سایت شما حاوی لینک های طبیعی با کیفیت بالا و محتوای با کیفیت باشد، سایت شما را افزایش می دهد Domain Authority (DA) و مرجع صفحه (PA). DA High PA در گرفتن اسپانسر کمک می کند.
 • پست های اجتماعی بیشتر: پست هایی که لینک های طبیعی را به خود جلب می کردند نیز بیشترین توجه را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کردند.
 • بهبود رتبه: بله، لینک های ورودی بر روی رتبه سایت تاثیر بد یا خوب دارند. اگر فایلی دریافت کردید لینک طبیعی با کیفیت بالا (بک لینک)رتبه صفحه شما را بهبود می بخشد

آیا مهمان یک پیوند طبیعی ارسال می کند؟

چند سال پیش، مت کاتز، رئیس تیم ایمیل اسپم گوگل، گفت: “پس یک چنگال در آن قرار دهید: وبلاگ نویسی مهمان تمام شده است؛ به تازگی به شدت هرزنامه شده است.”

آیا این واقعا درست است؟ آیا گوگل سایت شما را جریمه می کند؟

خب… به عوامل زیادی بستگی دارد.

هنگامی که به وب سایت مرتبط دیگری می روید و محتوای مربوط به جایگاه خود را ارسال می کنید و پیوندی به سایت خود در مقاله یا بیو نویسنده اضافه می کنید. مقید ساختن حتی اگر آزاد باشد طبیعی نیست.

ولی…

این بدان معنا نیست که بک لینک از پست مهمان کاملاً بد است، واقعیت این است که شما نمی توانید آنها را در نظر بگیرید.”پیوندهای طبیعی“.

در اینجا چند پرچم قرمز وجود دارد که ممکن است پست مهمان را هرزنامه کند:

 • پست دقیقاً حاوی همان متن پیوند است.
 • سایر وبلاگ نویسان برای انتشار پست مهمان پول می گیرند.
 • این سایت فقط برای ارسال پست های بازدیدکنندگان در دسترس است
 • بک لینک از یک سایت غیر مرتبط

به هر حال، طبق تجربه من، اگر یک پست مهمان شگفت انگیز و ارزشمند در سایت مربوطه خود منتشر کنید یا نه، به رتبه شما کمک می کند.

صاحبان وب سایت چگونه می توانند لینک های طبیعی بسازند؟

در اینجا سه ​​فرآیند گام به گام برای ایجاد پیوندهای طبیعی آورده شده است.

مرحله ۱. محتوای با کیفیت بالا بنویسید و منتشر کنید

اگر محتوای شما خوب نیست، طبیعتاً هیچ کس این را دوست ندارد و هیچ کس با آن ارتباط برقرار نخواهد کرد. اگر هنوز در ابتدا هستید و کسی مطالب شما را نخوانده است، ناامید نشوید. مقاله خود را در حالی بنویسید که هزاران نفر آن را می خوانند و سعی می کنند آن را بهبود بخشند و بهتر کنند.

برای ایجاد محتوای شگفت انگیز، می توانید اضافه کنید،

 • جدول
 • گلوله
 • تصویر
 • ویدئو
 • نمودارها
 • نمودار
 • جدول

فقط به زمان حال نگاه نکنید، بلکه سعی کنید برای آینده برنامه ریزی کنید. محتوای همیشه سبز ایجاد کنید که برای طولانی مدت کار کند. زمانی که زمان رتبه بندی فرا می رسد و ترافیک شروع به جریان می کند، باید با محتوای خوب آماده باشید تا مخاطبان خود را درگیر خود نگه دارید.

در پایان، اگر وبلاگ نویسان دیگر محتوای شما را دوست داشته باشند، شما را به آن لینک می کنند.

مرحله شماره ۲: رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ممکن است تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی SERP نداشته باشند اما تأثیر مستقیمی بر ایجاد پیوندهای طبیعی دارند. به این ترتیب کسب رتبه بالاتر برای شما بسیار سودمند است. از طریق شبکه های اجتماعی می توانید محتوای خود را در معرض دید افرادی قرار دهید که به احتمال زیاد به آن علاقه دارند و به آن لینک دهید.

افرادی را در شبکه های اجتماعی که در زمینه شما هستند دنبال کنید و محتوای خود را در مقابل آنها به اشتراک بگذارید.

این امر بدون حضور رسانه های اجتماعی غیرممکن خواهد بود و این به تنهایی دلیل خوبی برای حضور همه (وبلاگر یا کسب و کار) در رسانه های اجتماعی است.

مرحله سوم: صبر و ثبات در کار خود

نوشتن مداوم محتوای خوب و تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی و همچنین تلاش برای برقراری ارتباط با وبلاگ نویسان دیگر راهی است.

زمان بندی مهم است و برای پیدا کردن زمان مناسب برای ارائه محتوای خود در مقابل افراد مناسب در مکان مناسب، باید با برنامه انتشار خود سازگار باشید.

انجام این تمرین ۲ تا ۳ بار در هفته، شانس ایجاد پیوند طبیعی را افزایش می‌دهد.

نتیجه

این راهنمای من است ساخت پیوند طبیعی در سال ۲۰۲۲. امیدوارم اطلاعات کاملی در مورد آن و چرایی آن بدست آورید شما باید بر روی لینک سازی طبیعی تمرکز کنید.

آیا شما نیز یک بک لینک طبیعی در سایت خود دریافت می کنید؟

همین الان در کامنت به من اطلاع دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر