kermanyy

Monday, 25 October 2021

چگونه می توان تولیدکننده برابر سویا شد

چگونه می توان تولیدکننده برابر سویا شد


برخی از باکتری های روده می توانند مزایای غذاهای سویا را بیش از حد افزایش دهند ، در نتیجه باعث محافظت بیشتر از استخوان ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات می شوند.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های خوب را تقویت کنیم؟

یائسگی است قابل توصیف است با کاهش استروژن ، علائم ناراحت کننده گرگرفتگی را تحریک می کند [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلال در خواب و خشکی واژن. در میان علائم این یائسگی ، گرگرفتگی در بسیاری از زنان مشکل ساز بوده است. شاید خلاصه من را بدانید شواهد موجود در مورد نقش فیتواستروژن سویا ممکن است به کاهش این علائم کمک کند ارسال شده من قبل از ویدیو سویا غذاها و یائسگیبه من بحث و گفتگو جدیدترین متاآنالیز من در عین حال ویدیو، چگونه می توان تولید کننده برابر شدبه اگرچه شواهد متعادل است نکته ها به این سود من هستم، نتایج مطالعه شخصی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی مطالعات نمایش 20 ، 30 ، 40 نیز درصد بهتر از کنترل ، اما تاثیری نداشت، می توانید من را در 0:38 ببینید ویدیوبه

این چیزی است که اتفاق افتاد مشاهده شده از طریق جوامع حرفه ای مانند کالج آمریکایی O.متخصصین زنان و زایمانS. در واقع ، تیمکمل های او ممکن است م workثر باشد ، اما شواهد ناسازگار است. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مکمل های مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا استخراج می شوند. منt شاید اگر خوب باشد، به جای مکمل ، من غذاها استفاده شدهبه مقدار مصرف دو وعده در روز غذاهای سنتی سویا هستند-مثلا، دو فنجان شیر سویابه در واقع اینطور است در ژاپن زنان مسن تری را خواهید دید در حال انجام، و آنها دارای پایین ترین نرخ گزارش گرگرفتگی در جهان است. با این حال، برخلاف مکمل ها ، مطالعاتی در مورد غذاهای سویا نیز وجود دارد گزارش شده است نتایج متناقض. چرا این همه نابرابری؟ ممکن است مربوط به باکتری های روده ما باشد.

مردم خوردن غذاهای تهیه شده از دانه سویا ، حاوی ایزوفلاون ها ، که سلامت را ارتقا می دهند دارند نرخ پایین انواع بیماریهای مزمن، “بیماریهای قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ”آ ما آیا با خوردن غذاهای سویای بیشتر می توان به این حفاظت رسید؟ منt ممکن است کمی پیچیده تر از این باشد. برخی از باکتری های روده وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های سویا را به یک ترکیب مفید تر تبدیل کنند معادل، اما nهمه افراد می توانند این تبدیل را انجام دهندبه چرا که نه؟ بزیرا همه انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع انسان در جهان وجود دارد: تولیدکنندگان مساوی و غیر تولیدکنندگان برابر ، بسته به نوع روده آنها. تیخود ممکن است کمک تفاوتهای مزایای سلامتی را که در مطالعات بالینی مشاهده می کنیم در نظر بگیرید. شاید بتوان توضیح داد که چرا برخی از افراد بیشتر از سویا از دیگران سود می برند.

مثلا، شاید به خاطر داشته باشید مطالعه ای که به آن پرداختم در گذشته شیر سویا چه شکلی است جلوگیری کردن از دست دادن استخوان در ستون فقرات زنان یائسه، در 2: 3 نشان می دهم2 من ویدیوبه خوب، اگر جدا شدیشماe زنان تولید کننده برابر هستند و معادل غیر تولید کننده ، پیدایش خواهی کرد روی Soy Equal کار کرده است ولیتهیه کنندگان، ولی به این معنا که حتی در زنان مبتلا به باکتری های روده بهتر عمل می کند می توان سویا را به سطح بعدی برسانید.

زنان ژاپنی برابرترند ساخته شده از سویا که می خورند ، ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند، می توانید مرا در ساعت 2:55 ببینید ویدیوبه برخی مطالعات نشان دهید مردان با تولید یکسان کمتر به سرطان پروستات مبتلا می شوند. اگر همین اتفاق بیفتد ، شاید ما باید آن را بررسی کنید امکان محیط روده را بهبود می بخشد شروع کنید محصول برابر. تنها اقلیتی در جمعیت بالغ غرب وجود دارد می توان تولید با این حال ، معادل آن تقریبا هر گونه جانوری دیگر یافت می شود می توان آن را تولید کنید بدون هیچ چیز مشکل در واقع این است که آمد نام آن زیرا اولین بار کشف شد اسب سواریبه منجالب اینجاست که اسبها محصول equol به هنگام این تابستان ، ولی نمی دانم این زمستان ، چون تابستان وقتی باکتری های روده آنها در هکتارو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین سرنخ ماست که برابر از گیاهان ساخته می شود.

“این س questionال مهمی است ، یعنی جآ ما شخصی را که انجام می دهد ببرید NOمساوی بسازید و آنها را به مساوی تبدیل کنیدتهیه کننده؟ مطمئن، ممکن است برعکس عمل کنید؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، کدام پاک کنید فلور روده ، این کار امکان پذیر است “با خلاص شدن از شر اشکالات خوب شما ، اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید بدست آوردن اشکالات خوب مناسب؟ استراتژی های پیشنهادی عبارتند از رژیم غذایی یا پروبیوتیک.

قوانین استاندارد پروبیوتیک ظاهر نمی شود کمک، با این حال، پس تغییر رژیم چطور؟ آنیمی از مردم ژاپنی و کره ای می توانند این کار را انجام دهند تولید معادل ، اما کمتر یکی که در هفت آمریکایی ها می توانبه من میتوانمخواهد بود t زیرا سویا در آسیا بیشتر مصرف می شود؟ این منطقی است: مناگر سویا بیشتری بخورید ، می توانید رشد باکتری های هضم کننده سویا را در روده خود تقویت کنید. آ ماه در معرض مکمل ایزوفلاون سویا دیده نشد تغییر دادن معادل-غیر تولیدکنندگان به عنوان تولید کننده، با این حالبه آبعد فقط دو هفته نوشیدن سه یک لیوان شیر سویا در روز، با این حال، سه از شش زنان هستند تغییر دادنویرایش به معادل-تهیه کنندگان. شما می توانید آن را در 4: 4 تماشا کنید5 من ویدیو، Fیا مثلا، آ زن آغاز شده به ندرت ساختن هر چیزی معادل اصلاًبه دو هفته بعد از نوشیدن شیر سویا ، او رسید خوشه های مساوی خوب چه زمانی محققان او را بیشتر بنوش، اما منهمه زنان کار نمی کنند. دوباره هرگز محققان تلاش کرد همان آزمایش روی مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. بAc به صفحه طراحی.

آیا گروهی از غربی ها وجود دارد؟ با نرخ تولید برابر برابر از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما ممکن است بتواند بدست آورد مبنایی؟ گیاهخواران دارند با بالاترین نرخ تولید برابر که تاکنون ثبت شده است و وجود دارد فراتر چهار بارها به احتمال زیاد باید باشد تولیدکنندگان برابر همتایان گوشتخوار آنها هستند. Wاو؟ محققان تصور نکنید که دلیل آن سویا است زیرا داده های سویا متناقض است، ولی می توان خواهد بود زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورند، و غیره. فیبر؟ یا، احتمالاً دمصرف چربی از طریق رژیم غذایی کاهش می دهد توانایی فلور روده برای برابر شدن ، یا شاید به این معنا که است ربطی به مصرف کلسترول داردبه تجزیه و تحلیل خوراکی ها از تولیدکنندگان برابر، آنها حس می کنند وجود دارد به احتمال زیاد غذا خوردن در مقادیر زیاد کربوهیدراتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

رجستجوگران تلاش کردند بخشیدن مردم مکمل های فیبر با سویا دارند ، اما این کار نمی کند. در مورد کسانی که غذاهای گیاهی می خورند هر چه باشد ، ممکن است به زودی چنین شوند خواهد بود بقیه تولیدکنندگان برابر هستند زیرا جمعیت آسیا همچنان در حال غربی شدن است.

غذاهای آماده کلیدی

 • با توازن شواهد مشخص شده است که سویا در کاهش علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن رژیم غذایی ساخته شده از سویا می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاون های سویا را به یکسان تبدیل کنند ، که مفیدتر است ، اما همه افراد نوع خاصی از باکتری ها را برای انجام این کار ندارند.
 • این تفاوت در گل روده ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • کسانی که می توانند باکتری های روده را برابر تولید کنند ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند و سرطان پروستات کمتر باشد.
 • فقط تعداد انگشت شماری از بزرگسالان غربی می توانند equol تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های جانوری دیگر می توانند.
 • مساوی از گیاهان ساخته می شود.
 • گیاهخواران دارای بالاترین میزان تولید برابر هستند و احتمالاً چهار برابر بیشتر از گوشتخواران تولید می کنند.

چه چیزی برای کنترل مگس گرم مفید استآاو؟ بررسی من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای گرگرفتگی یائسگیبه

رژیم غذایی گیاهی می تواند انواع مختلف اثرات سالم بر باکتری های خوب روده ما داشته باشد. برای مثال ، ببینید:

 • میکروبیوم: درون داستان
 • میکروبیوم: ما آنها را می خوریم
 • فلش بک جمعه: پری بیوتیک ها – نگاهی به باغ داخلی ما
 • چی وانتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چطور عوض کنیم وEnterType ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم سالم روده را توسعه داد
 • چگونه می توان اهدا کننده فوق العاده پیوند شد
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده دیس بیوزیس – خود گرسنگی میکروب های ما
 • آیا فیبر یک ضد التهاب م effectiveثر است؟
 • فواید دانه های کتان برای التهاب
 • فواید خرما برای سلامت روده بزرگ

در سلامتی ،

مایکل گرگور ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و پخش زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و دفع 15 قاتل برتر ما
 • 2015: رژیم غذایی اشادانگا: پیشگیری و درمان وحشتناک ترین بیماری ها با غذا
 • 2014: از جدول به توانایی: مقابله با بیماریهای معلول با غذا
 • 2013: اپل بیش از یک روز است
 • 2012: از بین بردن علل اصلی مرگ

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *