kermanyy

Friday, 22 October 2021

چگونه می توان سال جدید را با کار در فضای باز آغاز کرد

چگونه می توان سال جدید را با کار در فضای باز آغاز کرد


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو این است که افراد به تناسب اندام برسند ، اما با سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به قطعنامه های سال نو پایبند هستند.” این واقعاً یک دستاورد چالش برانگیز است و می تواند برای افرادی که سعی در دنبال کردن اهداف سلامتی خود دارند دلسرد کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین توصیه ها را برای رسیدن به هدف خود به شما ارائه دهیم.

بنابراین دقیقاً چه می خواهید بکنید تا مطمئن شوید که به اهداف خود در این سال پایبند هستید؟

انتظارات را واقع بینانه کنید

وقتی می نشینید و فهرست کارهای خود را برای 2021 مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. گفتن این کار راحت تر از انجام “دویدن ماراتن” به عنوان هدف شما در سال است. در حالی که این امکان وجود دارد ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تجربه در تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به قصد خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف رسیدن به تناسب اندام ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا 5 مایل قبل از فوریه کار کنید”. این نوع اهداف وزن کمتری به شما می دهند و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

مغازه سالم

در صورت داشتن غذای ناسالم در خانه ، خارج شدن از مسیر آسان است. وقتی به مغازه های خواربار فروشی می روید ، حتماً یک لیست از قبل بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و به احتمال زیاد خریدی ناگهانی انجام می دهید. سعی کنید قبل از خرید نیز غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است غذاهای ناسالم بیشتری از آنچه انتظار می رود خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

متداول است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به ماشین مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار آمدید ، دوباره شروع کنید و به خود انگیزه دهید. داشتن یک شریک مسئول در شروع کار به شما کمک می کند تا بتوانید در مورد ورزش و تغذیه سالم با یکدیگر صحبت کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما این امکان وجود دارد که یک شریک تمرین کند. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی استفاده کنید تا با هم کار کنید.

به دنبال سلامتی محلی برای 10 در منطقه خود باشید

هنگامی که شروع به تمرین به عنوان یک مبتدی می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. ببینید آیا می توانید با کلاس ها و تجهیزات خوب بدنبال سالن ورزشی مقرون به صرفه باشید. پرداخت هزینه عضویت همچنین شما را تشویق می کند که تا حد ممکن به ارزش پول و کار خود برسید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *