kermanyy

Saturday, 23 October 2021

چگونه می توان یک دستور چسباننده تهیه کرد ، استفاده از آن لذت بخش خواهد بود

چگونه می توان یک دستور چسباننده تهیه کرد ، استفاده از آن لذت بخش خواهد بود


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را مدیریت کنید! در اینجا نحوه تهیه یک چسب دستور مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد از فناوری در آشپزخانه ، برنامه ها برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و خوشبختانه مستقیماً از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی می کنند.

سپس افرادی مانند من نمی توانند بدون قرار دادن سس سویا روی صفحه کلید لپ تاپ یا کشیدن گوشی با انگشت در هنگام دم کردن کاری انجام دهند.

استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز حال مرا بد می کرد. اما کتاب دستور العمل قدیمی مدرسه من گیج کننده بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من خوب کار کند.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر داد

تغییر دهنده بازی عالی در آشپزخانه برای مدیریت دستور العمل های من به زیبایی و با اتصال دهنده های آسان برای استفاده.

دستور العمل های مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. یک تلنگر سریع ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و من روی صفحه کلیدم سس سویا ندارم. آیا شبیه سیستم خود هستید؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: یک هفته غذای ارزشمند + لیست خرید خود را یکجا برنامه ریزی کنید: برگه برنامه رایگان وعده غذایی من را دریافت کنید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • دستور العمل های چاپی فعلی خود را بررسی کنیدبه بی رحمانه رفتار کنید و با خودتان صادق باشید. در دل خود بفهمید ، آیا تا به حال دستور تهیه کیک نارگیلی چهار طبقه را که از مجله تهیه شده است ، تهیه کرده اید؟ به عمه خود تبریک بگویید که دستور تهیه سالاد ماکارونی را دنبال کرد اما در واقع آن را دوست نداشت؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های دست نویس احساسی را در جاهای دیگر قرار دهید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. بارها و بارها برای تهیه دستور غذا به همان وب سایت می روید؟ آن را چاپ کنید. (چاپ کردم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ خودم!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب های آشپزی خود را کاهش دهید؟ آنچه را که دوست دارید کپی کنید و کتاب را برای شخص دیگری ارسال کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظی که به راحتی پاک می شوند نگهداری کنید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و خیس شدن ظروف جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین های تمام سایز مشابه برای دستور العمل های چاپ شده ، و مانند تقسیم شده است برای کارتهای دستور غذا
  • با دسته بندی هایی که برای خانواده شما منطقی است پیش بروید. به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” است. یا می تواند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. برای کارهایی که می خواهید انجام دهید ، دسته “دستور العمل هایی را امتحان کنید” را وارد کنید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” است.
  • چسباننده بگیرید. من یک طرز تهیه 2 اینچ برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به موارد بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: دسته بندی های خود را به چندین چسب کوچک و چسباننده های جداگانه برای “غذاهای گوشت گاو” و “دستور پاستا” کاهش دهید.
  • از تقسیم کننده هایی با برگه استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد آنقدر باریک هستند که من نمی توانم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره متوجه شدم این تقسیم کننده های گسترده، و آنها بسیار خوب کار می کنند.

چگونه می توان پیوند دستور غذا را سازماندهی کرد

به صورت دوره ای ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، به چسباننده دستور غذا نگاه کنید ، دستورهایی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید ، بنابراین مرتب و منظم است. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً تهیه کرده اید و دوست دارید ، درج کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدیدی پیدا کردید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون من: اگر من حداقل چند بار دستور تهیه کنم و تصمیم بگیرم که نگهدارنده است ، در چسبنده جایگاهی کسب می کند (قابل احترام!).

لوازم اتصال دهنده دستور غذا
همراه عالی برای چسباننده دستور شما

توسعه دادم برنامه ریز شام بدون استرس تغذیه مادر واقعی این تصمیم برای کمک به خستگی و ترس از شام در همان زمان گرفته شد.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • این غذا در اطراف وعده های غذایی ساخته شده است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • این غذا را در یک مکان نگه می دارد ، بنابراین لازم نیست قبل از شروع هر شب مغز خود را برای افکار فریب دهید.
  • این برنامه بر آنچه در یک هفته خاص برای شما مفید است متمرکز شده است و مربوط به شب های احمقانه هفتگی ، وعده های غذایی یکشنبه با آرامش و همه چیز در بین آنها است.

این فایل به صورت pdf بارگیری فوری در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان یا به عنوان یک کتاب کار چاپ شده و مارپیچی چاپ کنید. برنامه ریز شام بدون استرس را اینجا دریافت کنید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *