kermanyy

Saturday, 23 October 2021

چگونه می توان 10 معامله برتر MLB را از آخرین فصل خارج از فصل بدست آورد: شرمن

چگونه می توان 10 معامله برتر MLB را از آخرین فصل خارج از فصل بدست آورد: شرمن


در حالی که ناتان ایووالدی از طریق یانکیز در بازی کارت ویولد AL سه شنبه زنده ماند ، او نمونه ای از نحوه پیر شدن قرارداد بازیکن آزاد را ارائه کرد.

ایووالدی در فصل پس از قهرمانی Red Sox در سال 2018 بازی کرد و جایزه چهار ساله و 68 میلیون دلاری دریافت کرد-چهارمین جایزه بزرگ برای هر بازیکنی که موفق به این کار می شود و دومین بازیکن بزرگ برای هر بازی است. در ربع 1 از قرارداد شش ساله 140 میلیون دلاری خود ، پاتریک کوربین برای ملی پوشان برای برنده شدن در اولین سری مسابقات جهانی خود در سال 2019 بسیار مهم بود.

زمانی که کوربین آن را امضا کرد ، حسی وجود داشت – من می دانم که آن را داشتم – که یانکی ها با نداشتن ادعای زیادی در سمت چپ ، که به عنوان یک مرد بزرگ شده بود ، از تیم خارج شدند. اما از آن زمان ، از 94 بچه گربه ای که حداقل 30 نفر را بین سالهای 2020 تا 21 شروع کردند ، Corbin دارای 5.50 ERA در ششمین بدترین مکان در رشته های اصلی است. واشنگتن ممکن است تصمیم به امضای کوربین را رد نکند ، زیرا رقابت ها برای همیشه ادامه دارد. اما ملی پوشان امیدوارند که در سه سال پایانی این توافق ، یک چرخش دیگر رخ دهد.

ایووالدی از فصل 2019 پر از آسیب و ناکامی بوده است (دوره 5.79 ERA). ایووالدی در فصل کوتاه 2020 خوب بود و امسال بهترین بازیکن شروع کننده رد ساکس بود حتی قبل از کمک به ناک اوت یانکی ها. و اگر بوستون آن را با یک سال و 17 میلیون دلار باقی مانده در بازار تجارت قرار دهد ، صف طولانی وکلا وجود خواهد داشت.

بنابراین به یاد داشته باشید که این مرور 10 کلاس برتر رایگان در سال گذشته – قبل از اینکه امسال به گروه عمیق تری برسیم – یک تصویر یک ساله است:

1. جرج اسپرینگر (شش سال ، 150 میلیون دلار)

حتی پس از سه نوار Springer در لیست مصدومان 2021 ، Blue Jays این معامله را انجام نمی دهد. در 78 بازی که اسپرینگر انجام داد ، او مانند همیشه منحصر به فرد بود: او 22 هومر ، یک 0.904 OPS داشت و به اوج بزرگی رسید. به نظر می رسد هیچ یک از آسیب های پای او مضر نیست. اسپرینگر حرفه مشابهی با برنی ویلیامز دارد.

JT Realmuto (پنج سال ، 115 میلیون دلار)

ما ممکن است به اولین فرصت استیو کوهن به عنوان مالک متس به عنوان یک فرصت از دست رفته نگاه کنیم. متس به دنبال Springer یا Realmuto نبود ، بلکه در عوض وجوهی را با فرانسیسکو لیندور داد و ستد کرد ، سپس به او 10 سال ، 341 میلیون دلار تمدید کرد و جیمز مک کان را به مدت 4 سال با 40 میلیون و 40 میلیون دلار قرارداد بست. جالب است تصور کنید اگر مت 2021 به اندازه کافی از پول کوهن در بالای بازار استفاده می کردند ، چه اتفاقی می افتاد.

در عوض ، فیلی ها رئالموتو را حفظ کردند ، که فصل فوق العاده ای را با بازیکنانی که می توانستند برنده MVP NL (برایس هارپر) و سای یونگ (زک ویلر) شوند ، حفظ کرد ، و با این وجود فیلادلفیا فقط 82-80 را به پایان رساند و برای دهمین سال متوالی از پلی آف خارج شد. به

جورج اسپرینگر
جورج اسپرینگر
گتی ایماژ

3. ترور باوئر (سه سال ، 102 میلیون دلار)

می توانست برای متس بسیار بدتر باشد – پیشنهاد آنها در اینجا بالا بود. اما باوئر ترجیح داد با پیروزی تقریباً مشخص به ریشه های کال جنوبی خود بازگردد. بائور به اتهام تجاوز جنسی متهم شده است ، ابتدا در 2 جولای در مرخصی اداری قرار گرفت و از آن زمان به بعد به شرکت های اصلی ملحق نشده است. مسائل حقوقی وی هنوز حل نشده باقی مانده است و این احتمال وجود دارد که او هرگز برای داجرز انتخاب نکند و دیگر هرگز در رشته های اصلی ظاهر نشود.

4. DJ LeMahieu (شش سال ، 90 میلیون دلار)

این تنها تور دیدنی یانکی ها در آخرین فصل غیر فصل بود. طرفین اخیر بر سر مبلغی که توسط LeMahieu تأیید شد ، موافقت کردند ، که در ابتدا بیش از 100 میلیون دلار بود و در طول شش سال برای کمک به Yankees در مالیات لوکس توزیع شد. LeMahieu در دو فصل اول Yankees خود به MVP AL نزدیک بود ، اما OPS او از .922 (2019-20) به .711 رسید. چند چشم انداز مهم تر از این واقعیت وجود ندارد که فتق ورزشی که LeMahieu به تأخیر انداخت ، عاملی بود که در تمام طول سال از آن جلوگیری کرد.

5. مارسل اوزونا (چهار سال ، 65 میلیون دلار)

دورنمای خوبی برای این ورزش وجود ندارد که دو نفر از پنج فریلنسر برتر سال گذشته به دلیل ادعای سوءاستفاده خانگی بیشتر این فصل را از دست داده اند. اوزونا در 29 مه به اتهام تعرض به همسرش دستگیر شد. شجاعان اوزونا را پس از هدایت NL ، در فصل کوتاه 2020 ، در homers و RBIs بازگرداندند. او در سال 2021 عملکرد خوبی نداشت ، سپس انگشتش را زخمی کرد ، قبل از دستگیری. پرونده حقوقی وی به طور کامل حل نشده است و وی همچنان با ممنوعیت احتمالی MLB مخالف است.

6. لیام هندریکس (سه سال ، 54 میلیون دلار)

اگر یانکی ها را حذف کنید ، که هفت دور (شش کسب) با سه هومر در برابر هندریکس در 1 ¹ / ₃ نوبت در سه راند به ثمر رساندند ، می توانید یکی از بهترین فصل های امدادی تاریخ را در دست داشته باشید. هندریکس حتی با در نظر گرفتن اعداد و ارقام در برابر یانکی ها ، در رتبه های اصلی در درصد اعتصابات امدادی (43.3) و در کمترین درصد پیاده روی (2.6) دوم بود در حالی که ضربات را به طور متوسط ​​به 0.174 رساند. ارزش آن هر پنی برای وایت ساکس بود.

7. جیمز مک کان (چهار سال ، 40 میلیون دلار)

White Sox گیرنده پشتیبان خود را که توسط مت به عنوان یک گیرنده اصلی پرداخت می شد ، نگه نداشت و با حجم کاری کامل ممکن است نشان دهد که او یک گیرنده پشتیبان است. جرم او ، که در دو فصل در شیکاگو افزایش یافت ، به پادشاهی بازگشت که بسیار کمتر از سال ببرها بود. مک کان در دفاع خوب بود. متس آخرین بی اعتنایی را برای گیرنده شروع کننده صرف کرد و ممکن است به یک گیرنده شروع کننده نیاز داشته باشد.

8. جاستین ترنر (دو سال ، 34 میلیون دلار)

داجرز مصمم بودند اجازه ندهند چنین بازیکن مهم و صدای باشگاه برود ، و ترنر نمی خواست برود. هشتمین سال زندگی او به عنوان یک دوجر آشنا بود: او باردار بود و تیم راهی مرحله پلی آف شد. من تعجب می کنم که آیا موفقیت امسال یک مهاجم در اواسط دهه 30 و بالاتر ، مانند ترنر ، براندون کرافورد ، یولی گوریل ، باستر پوسی و جوی ووتو به کلاس محاصره در چند سال گذشته کمک می کند. – قدیمی ترین بازیکن رایگان موقعیت نمایندگی

9. مایکل برانتلی (دو سال ، 32 میلیون دلار)

برانتلی 34 ساله دیگر قهرمان قدیمی بود که حتی با کاهش قدرت همچنان نخبه باقی ماند. در اینجا لیستی از بازیکنان واجد شرایط است که در هر چهار فصل گذشته به 300/300 یا بهتر رسیده اند: مایکل برانتلی. انتهای لیست

10. دیدی گرگوویروس (دو سال ، 28 میلیون دلار)

امسال زیرمجموعه عظیمی از طرفداران وجود داشت که به من ایمیل می زدند یا توییت می کردند که یانکی ها چقدر دلشان برای دیدی گرگوریوس تنگ شده بود یا چگونه باید ثبت نام می کردند. در اینجا چیزی است که همیشه من را شگفت زده می کند: آیا کسی از آنها بازی گرگوریوس را امسال دیده است؟ او در بین بازیکنان با ظاهر 400 صفحه در رتبه هفتم بدترین OPS-plus قرار گرفت و معیارهای دفاعی او در رشته های اصلی بدترین بود-حتی از گلیبر تورس در مدت کوتاهی بدتر.

این خیلی بد است که حتی با وجود 14 میلیون دلار برای فصل آینده برای گرگوریوس ، دیو دامبرووسکی ، رئیس Phillies ، قول یک کار نوپا را نمی دهد. فیلادلفیا به او احتیاج دارد – مانند دیگر یانکی سابق – تا بتواند ریواند اووالدی را پشت سر بگذارد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *