kermanyy

Saturday, 23 October 2021

ژاکوان سندرز تصمیم رد صلاحیت از کلیسای سنت جان را توضیح می دهد

ژاکوان سندرز تصمیم رد صلاحیت از کلیسای سنت جان را توضیح می دهدکمتر از یک ماه پس از اینکه او در سنت جان نذر کرد و گفت می خواهد بخشی از احیای برنامه باشد ، ژاکوان سندرز ، نگهبان سه ستاره او را استخدام کرده است تا باز شود.

کوئینز ، نگهبان با استعداد 6 پا-3 از فار روکاوی ، این خبر را در توییتر توئیت کرد و سپس به پست گفت که این تصمیم پس از مجموعه ای از گفتگوها با خانواده اش در مورد آنچه در آینده در آینده برای او بهترین بود ، گرفته شد.

“مادرم نمی خواهد من در نیویورک زندگی کنم. او می خواهد من به مکان دیگری بروم که می داند من تمرکز می کنم و روی آن تمرکز می کنم. سندرز در گفتگو با پست گفت. “قطعاً این تصمیم سختی بود. خیلی غم انگیز بود. در ابتدا ذهن من زیاد نمی پوسید ، اما بعد از آن اتفاقات زیادی شروع شد. او با مادرم نشسته بود و گفتگوی سنگینی در این باره داشت. ”

“خشونت های زیادی در اطراف محله من در جریان است ، مواردی از این دست. به نظر می رسد سنت جان حدود 20 دقیقه با خانه من فاصله دارد ، بنابراین مادرم نمی خواست که من در اطراف بسیاری از منفی نگران باشم ، گویی دوستانم در اطراف من بودند و چیزهایی را که در حال رخ دادن است به من می گفتند. می خواست تمرکز کنم [in college]به ”

سندرز ، کارفرمای اولویت دار که کارکنانش چندین ماه در آنجا بودند ، در 14 سپتامبر کلیسای سنت جان را در بالای هال ستون ساخت. دو بازیکن دبیرستانی او در نجات دهنده ما لوتری ، پوش الکساندر و دیلن آدایی-ووسو ، دانش آموزان سال دوم در سنت لوئیس هستند. جان جان. در زمان تصمیم گیری ، سندرز گفت که از حضور در مدرسه شهر خود هیجان زده است. سندرز روز دوشنبه گفت که رد صلاحیت وی فقط مربوط به وضعیت مدرسه است و نتیجه چیزی نیست که از نظر برنامه کمبود داشته باشد.

در جریان گردهمایی ، منابع گفتند مادرش ، لیزا ، از رفتن پسرش به دانشکده در نزدیکی خانه مطمئن نبود ، و نگران بود که این امر می تواند بر او تأثیر منفی بگذارد. برادر بزرگترش ، جرمین ، در سینسیناتی به مدرسه رفت.

سندرز اولین کسی است که از زمان ورود مایک اندرسون از کلیسای سنت جان رد صلاحیت شد.

سندرز در پاسخ به این س ifال که آیا هنوز قصد دارد به ستون هال نقل مکان کند یا نه ، مطمئن نیست. از دست دادن او ضربه ای برای کلاس استخدام اندرسون در سال 2022 است و او را به چهار ستاره بال AJ Storr و نگهبان سه ستاره Kolby King تبدیل می کند.

سندرز شکارچی و نمایشنامه نویس باکیفیتی است که می تواند طرح خود را بسازد و برای دیگران نمایشنامه بسازد. فصل گذشته برای نجات دهنده ما لوتری ، سندرز 19 امتیاز ، هفت پاس گل ، چهار ریباند و دو توپ ربایی کسب کرد. او 39 درصد از فاصله 3 امتیازی و 44 درصد از فاصله زمینی شوت کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *