kermanyy

Sunday, 24 October 2021

کاخ سفید س questionsالات جدیدی را درباره کلاهبرداری هنری شکارچی بایدن مطرح می کند

کاخ سفید س questionsالات جدیدی را درباره کلاهبرداری هنری شکارچی بایدن مطرح می کند


جن ساکی ، سخنگوی کاخ سفید هفته گذشته بدون پاسخ به خبرنگاران در مورد نمایشگاه هنرهای هنری هانتر بایدن در لس آنجلس ، گفت: “من برای س questionsالات با نظافتچی صحبت می کنم.” معنی: رئیس جمهور جو بایدن نمی تواند پسرش را برای رعایت قوانین اساسی اخلاقی اذیت کند.

در حالی که به نظر می رسد فروشنده Hunter: The Next Day نگران است ، او بحث گاتهام را عقب انداخت. او ممکن است به نشانه های جدیدی که نشان می دهد مالیات دهندگان می توانند به حفظ صورتحساب اولین متولدین حرکت کمک کنند ، پاسخ دهد.

کاخ سفید ماهها گفته بود که جورج برگس ، کارگزار هنری منهتن ، وعده داده است که هویت کسانی را که قیمت 75،000 تا 500،000 دلار برای آثار نقاش “خودآموخته” را می بوسند ، فاش نمی کند ، ممکن است گردآورندگان نتوانند برای خرید prez اثر اما افتتاح LA او نشان داد که چقدر پیشرفت کرده است: چند صد نفر از مهمانان غذای فینگر و وینو با افراد مشهور مانند نوازنده موبی ، ری لئونارد بوکسور شکر و اریک گارستتی ، شهردار LA و انتخاب سفیر در هند خوردند.

آیا باید انتظار داشته باشیم که کارجویان بیشتری در این دولت در آینده شاهد چنین رویدادهایی باشند؟ استیون پورتنوی روز چهارشنبه به CBS News Radio Psaki گفت.

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه 8 اکتبر 2021 اظهار نظر خواهد کرد.
اخبار ساحل اقیانوس آرام / راد لمکی – CNP

وی افزود: خوب ، برای روشن تر شدن ، ما با ترتیبی که توسط نمایندگان بزرگتر و هانتر بایدن برگزار شد صحبت کردیم و کاخ سفید در مورد آن توصیه هایی کرد. من برای نظافت در مورد حادثه و نمایندگان آقای گارستتی در مورد حضور با نظافتچی صحبت می کنم. “

پورتنوی گفت: “این دقیقاً همان چیزی است که اخلاق شناسان نگران آن بودند.”

گنگ پساکی بازی کرد: “مخصوصاً چیست؟ گفته می شود در رویدادی شرکت کرده اید؟ ”و در پاسخ به س questionsالاتی مانند:“ من شما را با جزئیات محدودیت های اعمال شده به عنوان نظافتچی نام می برم. ”

هانتر بایدن نیز هنرمند است.
موسیقی دان موبی ، بوکسور Sugar Ray Leonard و Eric Garcetti همه در افتتاحیه گالری شکارچی بایدن در لس آنجلس حضور داشتند.
اینستاگرام

همانطور که مادر جونز گفت ، مواردی که ممکن است اصلی به نظر برسند فقط چاپ نیستند. با این حال ، حداقل پنج بفروشید قبل از این نشریه با 75000 دلار برای هر نفر ، در حالی که برگس در ماه اکتبر افتتاح شد ، قصد داشت در بهار در گالری سوهو لغو شود و وکلای شرکت کنندگان “تحقیق” می کنند.

گالری برگس فقط دو کارمند دارد ، اما 500000 دلار “وام کمک به بلایای طبیعی” دریافت کرده است ، که بسیار بیشتر از 100 گالری دیگر در آن منطقه کنفرانس است – 350،000 دلار از این مبلغ پس از خرید پدر مشتریش خوب است. پست. و به سوالات پست در مورد اینکه آیا بایدن به او در دریافت این پول کمک کرده و آیا هانتر از آن سود برده است ، پاسخ نمی دهد.

ما بی صبرانه منتظریم که فعالان بایدن در رسانه ها و سیاست سعی در بلند شدن داشته باشند سئو بوی تعفن بیشتر “تحریف روسیه” است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *