kermanyy

Friday, 22 October 2021

کارخانه تسلا برلین امسال علیرغم خاموش شدن مقررات قانونی افتتاح می شود

کارخانه تسلا برلین امسال علیرغم خاموش شدن مقررات قانونی افتتاح می شود


ایلان ماسک می گوید “Gigafactory” تسلا در خارج از برلین پمپاژ خودروهای برقی را از ماه نوامبر آغاز می کند – حتی اگر این شرکت هنوز تایید نهایی مقامات آلمانی را دریافت نکرده باشد.

به گزارش بلومبرگ ، ماسک شنبه گفت این کارخانه تولید SUV های تسلا مدل Y را در نوامبر یا دسامبر آغاز می کند.

اما تسلا هنوز با اعتراضات قانونی و شکایات گروه های محیط زیستی و برخی از افراد محلی روبروست که معتقدند این کارخانه زیستگاه های طبیعی حیوانات در معرض خطر را مختل کرده و عرضه را کاهش می دهد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، برای اینکه تسلا به طور قانونی کارخانه را باز کند ، این شرکت باید از وزارت محیط زیست در براندنبورگ ، ایالت محل کارخانه ، تأییدیه رسمی بگیرد.

انتظار می رود روند بررسی حقوقی شامل ساکنان محلی روز پنجشنبه به پایان برسد -اما حتی در آن صورت ، طبق گفته ما -a -mach ، وزارت محیط زیست تاریخی برای تصمیم نهایی تعیین نکرده است.

تولید در کارخانه باید توسط وزارت محیط زیست در براندنبورگ تأیید شود.
dpa / photo اتحاد از طریق Getty I.

در طرحی که ظاهراً برای ساکنان گرنهیده ، حومه برلین که کارخانه در آن واقع شده است ، ماسک در آخر هفته با موسیقی الکترونیکی ، چرخ و فلک و کامیون های غذای سبزیجات برای جشنواره ای وارد شهر شد.

به گفته پخش کننده آلمانی دویچه وله ، تسلا همچنین 9000 تور محلی را در اطراف کارخانه ارائه کرده و تورهای رایگان را در تسلا ارائه کرده است.

اگر کارخانه مجوز افتتاح دریافت کند ، تسلا می گوید در نهایت 5000 تا 10000 خودرو در هفته پمپاژ می کند.

ایلان ماسک در یک نمایشگاه گیگافکتوری تسلا در خارج از برلین سخنرانی می کند
در برنامه ای که به نظر می رسد ساکنان Grünheide را تصرف می کند ، ماسک برای جشن آخر هفته با موسیقی الکترونیکی ، چرخ و فلک و کامیون های مواد غذایی سبزیجات به شهر رفت.
dpa / photo اتحاد از طریق Getty I.

موضوع کارخانه آلمان اولین باری نیست که ماسک با فرمانروایان دولتی می جنگد. در سال 2020 ، وی از مقامات کالیفرنیا به دلیل محدودیت های ویروس کرونا در مرکز ایالت تسلا سرپیچی کرد و قفل سازان را “فاشیست” خواند و تهدید کرد که مقر تسلا را به تگزاس منتقل می کند.

ماسک روز پنجشنبه رسماً اعلام کرد که فاش کرد که تسلا مقر خود را از پالو آلتو به آستین منتقل می کند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک کارخانه گیگا در خارج از آستین است.

برلین گیگافکتوری در تسلا
کمپین های تبلیغاتی و ساکنان محلی نگرانی هایی را در مورد تاثیرات زیست محیطی این نیروگاه مطرح کرده اند که به گفته تسلا در نهایت حداکثر 10 هزار خودرو در هفته تولید خواهد شد.
dpa / photo اتحاد از طریق Getty I.
الون ماسک
ایلان ماسک همچنین با تنظیم کننده های دولتی در کالیفرنیا جنگیده است.
گتی ایماژ

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *