kermanyy

Friday, 22 October 2021

کارگران اپلیکیشن شهروند با ایجاد انفجار شرکتها در خارج از “مداخله” به ایجاد اتحادیه فشار می آورند

کارگران اپلیکیشن شهروند با ایجاد انفجار شرکتها در خارج از “مداخله” به ایجاد اتحادیه فشار می آورند


کارمندان برنامه جنجالی امنیت عمومی Citizen در حال تشکیل اتحادیه هستند.

به گفته NLRB ، کارکنان منطقه اصلی فعالیت شهروندان – گروهی از 69 نفر ، از جمله کارکنانی که هشدارهای ایمنی عمومی را بر اساس 911 تماس و گزارش مصرف کننده صادر می کنند – توسط هیئت ملی روابط کار برای برگزاری انتخابات اتحادیه ثبت شده است. سوابق.

کارکنان از طریق شاخه ارتباطات کارکنان آمریکا در نیویورک متحد می شوند که نماینده کارکنان شرکت های مخابراتی مانند AT&T و Verizon نیز می باشد.

سخنگوی شهروند به پست گفت که این شرکت با کمپین اتحادیه مخالف است.

سخنگو گفت: “ما در موقعیت بهتری برای مقابله با چالش ها و رشد مشترک با هم به عنوان یک تیم شهروندی بدون تحت تاثیر قرار گرفتن از اتحادیه خارجی قرار داریم.” “ما از تیم با عملکرد بالا و مأموریت خود با جبران بالاتر از بازار ، مزایای کامل ، گزینه های سهام و فرصت های شغلی برای همه کارکنان پشتیبانی می کنیم و حمایت می کنیم. برای بهبود هرگونه پیشنهاد پشتیبانی که ممکن است مورد نیاز باشد ، گام برمی دارد.”

برنامه Citizen هشدارهای ایمنی عمومی را بر اساس تماس های 911 و گزارشات کاربران صادر می کند
عکس سهام Alamy

دقیقاً مشخص نیست که چه چیزی کمپین اتحادیه را برانگیخت و بث آلن ، سخنگوی CWA از اظهارنظر خودداری کرد ، اما کارگران سابق شهروند با پست تماس گرفته اند که مشاغل آنها شامل ساعات عجیب و خسته کننده است.

یکی از کارمندان سابق اظهار داشت که یک روز برای شیفت های 7 صبح تا 4 بعد از ظهر و سپس روز بعد از 10 شب تا 5 صبح رزرو می شوند. کارمند سابق گفت که سرپرستان از دادن ساعات پایدارتر به کارمند خودداری کرده و از روابط شخصی آنها مالیات می گیرند.

یکی دیگر از کارمندان سابق گفت که آنها در طول چند ماه هنگام کار در یک شهروند 12 پوند وزن کم کردند به دلیل استرس ناشی از حرکات مکرر یک شبه.

این کارمند می گوید: “این برای سلامت جسمی و روحی من استرس زا بود.”

معاون گزارش داد که علاقه به اتحادیه در Citizen پس از آنکه بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، اندرو فریم ، پاداش 30،000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یک مظنون به آتش سوزی در لس آنجلس شد ، افزایش داد ، از کارکنان “FIND SEO FK” در داخلی درخواست کرد. پیامها – قبل از کشف مردی که نعمت بر سر دارد بی گناه است.

طبق سوابق NLRB ، کمپین اتحادیه فقط بخشی از فعالیت شهروندان را پوشش می دهد. این بدان معناست که دیگر کارگران – از جمله اعضای “تیم خیابانی” شهروندان که 25 دلار در ساعت به آنها پرداخت می شود تا در صحنه های جنایت شهر پخش شوند – تعطیل شده اند.

لیاس گفت ، کمپین اتحادیه پس از آنکه اندرو فریم ، رئیس شهروندان ، برای سر یک مرد بیگناه 30 هزار دلار جایزه تعیین کرد ، به شدت افزایش یافت.
استیو جنینگز

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *