کاهش ۸۹ درصدی تعهدات معوق ایران خودرو / رشد ۴۷ درصدی کل تولید


اخبار شرکت; ایکوپرس – بر اساس این گزارش، ۲۰۰۰ تعهد معوقه مربوط به محصول سمند وجود دارد که با دریافت مجوز شماره گذاری از تعهدات کسر می شود.

این گزارش می افزاید تعداد کامل تولید در گروه صنعتی ایران خودرو در آخرین روز تیرماه با رشد ۴۷ درصدی به ۱۹۲ هزار و ۳۹۹ دستگاه رسید.

تعداد اسناد خودرو صادر شده از ابتدای امسال تا ۱۰ تیرماه با ۳۵ درصد افزایش به ۱۷۸ هزار و ۸۱۹ دستگاه رسید. این تعداد در بازه زمانی ذکر شده در سال گذشته ۱۳۲ هزار و ۹۴۰ دستگاه بوده است.

در عین حال تحویل خودرو به مشتریان از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۰ درصد رشد داشته و از ۱۴۴ هزار و ۱۸۳ دستگاه به ۱۸۷ هزار و ۸۸۵ دستگاه رسیده است.

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای افزایش عرضه به بازار، تغییر رویکردها و حذف خودروهای معیوب از روند تولید گامی مهم و موثر برداشته است.

این اقدام علاوه بر افزایش کیفیت محصولات باعث کاهش قابل توجه هزینه های فرآیند تولید و همچنین کاهش ضایعات تولید شد.

کارکنان و مدیران بزرگترین خودروساز کشور عزم خود را جزم کرده اند تا با تولید و عرضه محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را افزایش دهند و نیازهای بازار را برآورده سازند. حرکت چرخ تولید در گروه صنعتی ایران خودرو از ۱۷ مرداد و با پایان تعطیلات یک هفته ای تابستانی از سر گرفته می شود تا اهداف تعیین شده تا پایان سال با قدرت و تلاش بیشتری دنبال شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید