kermanyy

Friday, 22 October 2021

کایل ریتنهاوس برای رسیدگی نهایی به دادگاه در دادگاه حضور دارد

کایل ریتنهاوس برای رسیدگی نهایی به دادگاه در دادگاه حضور دارد


انتظار می رود کایل ریتنهاوس ، که در ویسکانسین در اعتراض به تیراندازی پلیس جیکوب بلیک به سه نفر تیراندازی کرد ، روز سه شنبه در دادگاه – جایی که انتظار می رود قاضی حاکم درخواست خود را برای فراخوانی یک کارشناس دفاع شخصی در محاکمه خود داشته باشد.

انتظار می رود که وکلای یک مرد ایلینوی در دادگاهی در شهرستان کنوشا استدلال کنند که چنین شواهدی برای استفاده از نیرو در دفاع ریتنهاوس بسیار مهم است که وی مجبور به دفاع از خود در برابر مرگ احتمالی یا جراحت جدی بوده است. در آنجا حضور داشته باشید.

ریتنهاوس در مرداد گذشته در میان اعتراضات و شکایات در مورد تیراندازی پلیس بلیک ، سه نفر ، از جمله دو نفر را در کنوشا با یک تفنگ به سبک AR-15 به ضرب گلوله کشت.

گفته می شود این نوجوان ، 17 ساله ، جوزف روزنبام و آنتونی هوبر را شلیک کرده و کشته و دوس گسکرویتز را در حین دفاع از خود در جریان اعتراض Black Lives Matter مجروح کرده است.

به گفته تریبیون ، قانون ایالتی به مردم اجازه می دهد تا از اسلحه برای محافظت از خود استفاده کنند ، اما وکلای وی باید ثابت کنند که او راه های فرار دیگری را از دست داده است و از امنیت خود ترس موجهی دارد.

کایل ریتنهاوس در اعتراض به تیراندازی پلیس جاکوب بلیک ، سه نفر را که دو نفر از آنها بودند در ویسکانسین به ضرب گلوله کشت.
آدام روگان / ژورنال تایمز از طریق AP

علیرغم اینکه سن کافی برای حمل اسلحه به طور آشکار نداشت ، دادستان می گویند ریتنهاوس هنگامی که از انطاکیه ایالت ایلینوی به کنوشا سفر کرد تا از محافظت از مشاغل شهر در طول این بی نظمی به عنوان یک هوشیار استفاده کند.

وکلای Rittenhouse می گویند که کارشناس آنها ، جان آر بلک ، جزئیات تیراندازی را به هیئت منصفه ارائه می دهد و توضیحی درباره آنچه این نوجوان در 25 آگوست 2020 انجام داده است ارائه می دهد.

قاضی مدارس بروس شرودر قبلاً در جلسه پیش از محاکمه ماه گذشته اعلام کرده بود که می تواند شواهد بلک را محدود یا حتی ممنوع کند زیرا این کارشناس اجازه ندارد قانون را برای هیئت منصفه توضیح دهد و گفت که این دغدغه اوست.

شرودر ماه گذشته گفت: “وقتی نوبت به استفاده از زور می رسد ، من متخصص هستم.” “من تنها کسی هستم که می خواهم توضیح دهم که در قانون چه چیزی منطقی است ، و دفاع شخصی چیست. من قصد ندارم در دادگاه رقابت کنم. “

بر اساس سوابق دادگاه به نقل از Tribune ، مشکی قصد دارد از طریق پیوند ویدئویی ظاهر شود. انتظار می رود محاکمه ریتنهاوس در 1 نوامبر آغاز شود. مدافعان وی ماه گذشته گفتند روزنبام ریتنهاوس را اداره می کرد زیرا نمی توانست اسلحه خود را بخرد و می خواست تفنگ نوجوان را بدزدد.

اما دادستان ها ماه گذشته فاش کردند که FBI تصاویری دارد که نشان می دهد ریتنهاوس به عنوان اولین کسی است که روزنبام را دنبال کرده است. سپس به سمت هوبر و گروسکرویتز شلیک کرد که انگار اسلحه را با خود برده بودند و هوبر با یک زخم گلوله جان خود را از دست داد در حالی که گروسکرویتز از ناحیه بازو جان سالم به در برد.

خانه کایل ریتن.
کایل ریتنهاوس ادعا کرده است که او در دفاع از خود به یوزف روزنبوم و آنتونی هوبر کشته و گایگ گروسکرویتز را مجروح کرده است.
Tayfun Coskun / گروه آنادولو از طریق گتی ایماژ

دادستان ها روز سه شنبه برای ارائه ویدئویی که گفته می شود ریتنهاوس را نشان می دهد می گوید از وی می خواهند که 15 روز قبل از شکایت از مردانی که فکر می کرد از داروخانه های مستقیم مغازه می سازند ، شلیک کند.

در اقدامی که توسط دادستان ارائه شده است آمده است که این قطعه نشان می دهد که ریتنهاوس “با جدیت سعی می کرد خود را به عنوان یک مراقب مسلح” در شرایط “کاملاً” بدون هیچ توجیهی “معرفی کند.

وی در صورت محکومیت به اتهام قتل خودسرانه ، به خطر انداختن بی احتیاطی ایمنی ، اقدام به قتل عمدی و خردسال با داشتن سلاح های خطرناک به حبس ابد محکوم می شود.

خانه کایل ریتن.
دادستان ها ادعا می کنند که کایل ریتنهاوس او را به عنوان یک هوشیار اعدام کرد و فاش کرد که FBI تصاویری را نشان می دهد که نشان می دهد ریتنهاوس به عنوان کسی است که ابتدا جوزف روزنبام را قبل از تیراندازی دنبال کرد.
فیس بوک

شرودر ماه گذشته در مورد عکس ها تصمیم نگرفت اما گفت به احتمال زیاد آن را ممنوع می کند. همچنین می تواند روز سه شنبه در مورد اینکه آیا به هر دو طرف اجازه ارسال پرسشنامه برای هیئت منصفه احتمالی داده شود ، تصمیم گیری شود.

Rittenhouse هنوز با اتصال 2 میلیون دلاری رایگان است.

با سیم های پست

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *