kermanyy

Monday, 25 October 2021

کتی کوریک دخترش را در Serafina East Hampton دید

کتی کوریک دخترش را در Serafina East Hampton دید


پیشینه شدید و گسترده ای در صنعت درباره کمدی آینده کتی کوریک “رفتن به آنجا” چیزی از نمایش تحسین شده فارغ التحصیلان “امروز” نمی کاهد.

علیرغم این واقعیت که برخی از نزدیکترین همکارانش گفته اند که نوارهای کتاب آنها را مرعوب می کند ، جاسوسان کوریک آنها را هنگام شام “شاد و آرام” نشان دادند. روز شنبه در سرافینا ایست همپتون ، قبل از مصاحبه بزرگش با ساوانا. گاتری

“او با دخترش و خانواده دیگری بود. او یک پیتزا خورد و آب نوشید. “یک جاسوس به صفحه شش گفت.

آنها گفتند: “او بسیار شاد و آرام به نظر می رسید … تمام شام لبخند می زد.”

به نظر می رسد ایست همپتون ، جایی که وی دارای خانه 6.3 میلیون دلاری در ساحل است ، بهشتی برای Couric باشد ، زیرا در مورد کتاب او – و نظرات منفی درباره آن – صحبت های زیادی انجام شده است. او همچنین در اوایل ماه جاری در ساحل آنجا گرفتار شد.

در چند هفته گذشته ، کوریک پس از چندین رسانه – از جمله پست – گزیده های فریبنده ای از کتاب آینده خود ، منفورترین زن در اخبار بیزنس شد.

سرافینا در شرق همپتون.
سرافینا در شرق همپتون.
سرافینا

در ضبط ، او می میرد اشلی بانفیلد ، که در زمان قهرمان فیلم کوریک ، ستاره در حال ظهور خواهر شبکه MSNBC بود ، می گوید که می پرسد آیا کوریک با انتشار کتاب ها حرفه خود را شکست؟

“کلمات او واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داده است. او ستاره شمالی من بود. من همیشه به او به عنوان یکی از شجاع ترین مجریان نگاه می کردم … در زمانی که همه ما bimbos نامیده می شدیم. او بهترین مهمان برنامه صبح بود. من فقط ویران شده ام. “بانفیلد در ابتدای این ماه به پست گفت.

دبورا نورویل ، که با او نیز ملاقات کرد ، “بیش از حد غرق شده بود و در واقع اظهار نظر در مورد آن” دردناک بود.

دیگران از خشم قلم Couric عبارتند از: دایان ساویر ، مارتا استوارت ، شاهزاده هری ، پرستار بچه او و میزبان سابق شرمنده مت لاور.

این صنعت آنقدر بر صنعت فشار وارد می کند که از تبلیغ CBS کارفرمای سابق خود جلوگیری کرده است. اما کوریک سرانجام فرصتی برای تعریف و آزادی خود پیدا می کند ، هنگامی که در 19 اکتبر با “امروز” با “آلما مادر” می نشیند. جاسوسان شبکه ان بی سی گفتند که مصاحبه با گاتری یک به یک انجام می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *