کردستان اجتناب کرده اند آب شرب آلوده به آرسنیک مبارزه کردن می‌برد


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند سنندج، وحید رضایی ظهر همین الان در نشست همراه خود خبرنگاران رسانه‌ها کدام ممکن است به رویداد هفته شورا برگزار شد، همراه خود تبریک روز شورا اظهار کرد: شورا بر ایده کلام قرآنی، شرعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورایی   برای پیشبرد فوری این سیستم‌های زیبایی شناختی، اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اشیا تشکیل شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} راستا ورزش می‌تدریجی.

وی اضافه کرد: شوراها پل ارتباطی بین مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند دولتمردان پیش بینی هست کدام ممکن است اجتناب کرده اند این قابلیت به نحو احسن در راستای خدمت تا حد زیادی به مردمان بهره بگیرند.

وی افزود: شوراها بازوی قادر مطلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمند برای افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسوولان هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت جایگاه آنها اجتناب کرده اند سوی مسوولان امری حیاتی است.

رئیس شورای اسلامی استان کردستان عنوان کرد: شوراها {به دلیل} نفوذی کدام ممکن است در بین مردمان دارند می‌توانند زمینه مشارکت‌های اجتماعی در بخش‌های مختلف را فراهم سازند.

وی در شکسته نشده به برخی مشکلات در بخش مدیریت شهری ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: دستفروشان را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانت توده ها اجتناب کرده اند مشکلات شدید در درجه استان است کدام ممکن است تا حد زیادی شهرستان‌ها همراه خود آن انگشت به گریبان هستند.

رضایی اضافه کرد: ساماندهی انگشت‌فروشان باید همراه خود این سیستم‌ریزی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت کرامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به اقتصاد دستفروشان صورت بگیرد.

وی سوئیچ آب‌های غرب استان به شرق استان را اجتناب کرده اند تولید دیگری نیازهای حیاتی خواند ذکر شد: مدیریت سدهایی کدام ممکن است در استان موجود است توسط دست سایر استان‌هاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید حق مردمان {در این} زمینه ضایع می‌شود کدام ممکن است کمترین پیش بینی، واگذاری مدیریت سدها به شخصی استان.

رئیس شورای اسلامی استان کردستات ذکر شد: در جانمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع پایین مونتاژ مسکن سراسری در درجه استان {به درستی} حرکت نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی {به سمت} محیط شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناهمواری‌ها گذشت است.

وی اضافه کرد: تحمیل نهضت احداث را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهسازی خیابان ها به ویزه مسیرهای ورود کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رساندن استان به شاخص کشوری {در این} بخش باید مورد ملاحظه قرار گیرد.

وی آب الوده به آرسنیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیترات در شهرستان قروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سقز را اجتناب کرده اند تولید دیگری مشکلات استان خاص کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: استاندار کردستان اصل شفاف‌سازی {در این} زمینه را صادر کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در مونتاژ شورای معادن در اردیبهشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو خردادماه گفتن شود.

به آموزش داده شده است رضایی، در شهرستان قروه بالغ بر ۲۰ هزار نفر حاوی این اشکال هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید هرچه زودتر چاره‌اندیشی شود.

وی نجات‌بخشی دریاچه زریوار را تولید دیگری مطالبه مردمان اجتناب کرده اند مسوولان دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: انبساط نیزارها در دریاچه زریوار نابودی این قابلیت ارزشمند را فراهم کرده است کدام ممکن است باید هرچه فوری‌تر نسبت به نجات‌بخشی آن کار شود.

رضایی اضافه کرد: ساماندهی فاضلاب روستاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات سیستم سوئیچ آب به طور قابل توجهی در شهرهای کودک اجتناب کرده اند مشکلات شدید است کدام ممکن است همواره مورد مطالبه مردمان {بوده است}.

وی به مساله پسماند به طور قابل توجهی در شرق استان ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: وضعیت خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید استانداردی برای از بین بردن پسماند {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری برخی شهرهای استان برای این موضوع محکوم به صنوبر جرایم هنگفتی شده‌اند.

رئیس شورای اسلامی کردستان اضافه کرد: تحمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در بخش گردشگری به طور قابل توجهی در سروآباد همراه خود ملاحظه به پرونده جهانی قلمرو اورامان، پیش بینی اجتناب کرده اند مسوولان است.

وی افزود: شورای استان در این دوران {به دلیل} برخی امتیازات پایین پرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی‌کاری‌ها خیلی دیر آغاز به زحمت کشید، مسوولان دوست ندارند شوراها در کنارشان قرار گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین مساله موجب تنزل جایگاه شورا شده است.

رضایی خاطرنشان کرد: مقامات روحانی برای شورا به ابعاد یک فروشگاه مواد غذایی سرکوچه هم خوب ارزش قایل نمی‌شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمانداران همراه خود شوراها سلیقه‌ای برخورد می‌کردند.

وی اضافه کرد: اکثر شهرداری‌های استان کردستان همراه خود ضعیف اعتبارات مواجه هستند کدام ممکن است جبران ان در گرو تحمیل زمینه‌های درآمد ایمن است.

وی افزود: به همان اندازه روزی کدام ممکن است شهرداری‌ها درآمد ایمن نداشته باشند همواره در تامین ارزش‌ها باید اویزان مقامات باشند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این مطلب را برای صفحه اول توصیه کنید