kermanyy

Sunday, 24 October 2021

کریک ابوظبی پس از موفقیت IPL برای جام جهانی T20 آماده می شود – اخبار

کریک ابوظبی پس از موفقیت IPL برای جام جهانی T20 آماده می شود – اخباردروازه بان دروازه بان Kolkata Knight Riders دینش کارتیک امکانات ابوظبی را ستایش می کند

روز 2021 ابوظبی لیگ برتر هند (IPL) جمعه گذشته در ورزشگاه زاید کریکت به طرز چشمگیری به پایان رسید ، زیرا سرخپوستان بمبئی از ساندررز حیدرآباد در بالاترین گلزنی از زمان مسابقات در ماه گذشته در امارات شکست خوردند.

در پادکست 8 @ 8 با دیوید لایت به داستان هایی مانند این گوش دهید

تلاش چشمگیر 235-9 سرخپوست بمبئی در پیروزی 42 نژادی آنها بالاترین نمره از تمام ورودی های این فصل ، چه در هند و چه در امارات متحده عربی ، و بالاترین رکورد کل از تاریخ سرخپوستان بمبئی تا IPL است.

428 مسابقه ترکیبی که بین دو تیم به ثمر رسیده است باعث می شود ابوظبی دو مسابقه با بیشترین امتیاز در امارات باشد.

مسابقه جمعه دو هفته کریکت درجه یک در کریکت ابوظبی را کنار گذاشت ، که در 20 سپتامبر با پیروزی سواران سواری کلکته بر رویال چلنگرز بنگلور آغاز شد.

از آن زمان به بعد ، طرفداران کریک ابوظبی شاهد 2475 دوندگی و 91 هچ در ورزشگاه کریکت زاید بوده اند.

در مجموع 15200 دنبال کننده با خیال راحت این حرکت را مشاهده کردند. با حداکثر ظرفیت 2000 نفر در هر مسابقه ، این بدان معناست که ورزشگاه در طول هشت مسابقه پر از 95 درصد بود.

برای اطمینان از ایمنی همه شرکت کنندگان ، بیش از 50 داوطلب و کمیسر برای هر بازی و همچنین 50 نفر از اعضای پلیس ابوظبی و 47 نفر دیگر از پرسنل کریکت ابوظبی آماده حضور بودند.

همچنین بیش از 150 ساعت تمرین در محل برگزار شد زیرا کلکاتا نایت رایدر و سرخپوستان بمبئی کریکت ابوظبی را به خانه خود تبدیل کردند.

دینش کارتیک دروازه بان کلکاتا نایت رایدرز یکی از بازیکنانی بود که از کیفیت امکانات محل استقبال کرد.

“(کریکت ابوظبی) از نظر یک زمین اصلی ، دو زمین کوچکتر و زمین دیگری که در آن ویکت وجود دارد و هیچ کس نمی تواند به طور کامل برای کولرها اجرا شود ، بی نظیر است. من به طور قطع می توانم بگویم که یکی از بهترین بازی ها در زمین است. جهان ، “او گفت.

دو نفر زاید کریکت آکادمی Raees Ayan ، 21 و Sailles Jaishankar ، 18 ساله ، پس از توصیه توسط مربی Oscar Nauhaus توسط مربیان Kolkata Knight Riders مربیگری کردند و نقش مهمی را به عنوان بازیکنان خالص بازی کردند. در راه اندازی حق رای دادن ، کمک به نایت سواران در مرحله پلی آف هزینه تیم بمبئی

“هشت مسابقه VIVO IPL در ابوظبی شگفت انگیز بوده است و دیدن هواداران کریکت ما در ورزشگاه کریکت زاید بسیار عالی بود. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا با ارائه یک تورنمنت در سطح جهانی دیگر از این شانس استفاده کنیم. مت بوچر ، مدیرعامل کریکت ابوظبی گفت: جام جهانی 2021 T20 به زودی در دروازه کریکت ابوظبی قرار می گیرد.

“ما همچنین به Raees و Sailles بسیار افتخار می کنیم ، که باعث افتخار ما به عنوان اعضای حیاتی پیکربندی شوالیه های کلکته شده اند. این یک تجربه شگفت انگیز برای آنها بود و نه تنها تأثیر ماندگاری بر بازی های آنها خواهد داشت ، بلکه بازخورد آن را نیز بر عهده خواهد داشت. به کریکت داخلی در امارات متحده عربی. “

بعد ، TC World ICC مردان است که از 18 اکتبر در ابوظبی آغاز می شود.

مسابقات دور اول ایرلند مقابل هلند و نامیبیا مقابل سریلانکا در 18 اکتبر در آکادمی کریکت زاید برگزار می شود. به شکل جدید Tolerance Oval در همان زمان.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *