کسب مقام قهرمانی جایزه بزرگ کشور توسط ورزشکار کرمانشاهی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزسروش فرامرزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دلاوری های محمد رسول عفت وی در مسابقات جایزه بزرگ کشور در رشته تپانچه آقایان گفت: این مسابقات با حضور ۱۲۰ ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد.

وی افزود: محمد رسول عفت این ورزشکار کرمانشاهی پس از غلبه بر حریفان خود در فینال با نتیجه ۱۶ بر ۱۲ حریف سرسخت خود جواد فروغی که بر سکوی نخست المپیک قرار داشت را شکست داد و به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شد.

رئیس هیئت تیراندازی کرمانشاه با اشاره به مسابقات جهانی پیش رو تصریح کرد: مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد و ورزشکاران رکوردهای خوبی را در اردوهای آماده سازی کشور به ثبت رساندند.

فرامرزی ادامه داد: مسابقات جهانی مصر از ۳۰ مهرماه آغاز و تا ۱۵ آبان ادامه دارد تا ورزشکاران برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس تلاش کنند.

وی برگزاری اردوهایی را برای آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات پیش رو ذکر کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های فدراسیون تیراندازی، اردوهای تدارکاتی در ایران برای آمادگی ورزشکاران برگزار شده است و برای رشد و ارتقای بیشتر اردوهای بیشتری در داخل و خارج از ورزشگاه برگزار می شود. کشور برای رقابت، با ورزشکاران هم سطح ضروری است.

فرامرزی در پایان به برگزاری مسابقات استانی در رده های سنی مختلف اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات استانی بین استعدادها، مسابقات تیراندازی شکارچیان و مسابقات در سطح حرفه ای از برنامه های پیش رو در حوزه تیراندازی است.