kermanyy

Friday, 22 October 2021

کمبود پرسنل 20 درصد از دارندگان Rikers را در قرنطینه می گذارد و این باعث کند شدن تلاش های شلیک می شود

کمبود پرسنل 20 درصد از دارندگان Rikers را در قرنطینه می گذارد و این باعث کند شدن تلاش های شلیک می شود


یکی از بزرگترین تاسیسات زندان در جزیره رایکرز به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19 بسته شده است ، آخرین سقوط از بحران مداوم که فعالیت زندان را برانگیخته و تلاش برای کاهش تعداد زندانیان را متوقف کرده است.

قرنطینه قرنطینه 900 نفر را که در مرکز اصلاحات اوتیس بانتوم زندانی هستند ، تحت تأثیر قرار می دهد ، یکی از دو موردی که شهردار بیل دو بلاسیو در روز دوشنبه از آن بازدید کرد و همچنین 300 نفر دیگر که در دیگر زندان های جزیره تحویل داده شدند.به این مأموریت هفته گذشته اجرایی شد ، اما شهردار در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد Rikers به ​​آن اشاره نکرد.

ژانت مریل ، سخنگوی خدمات درمانی اصلاحی ، گفت که این اولین بار است که یک زندان کامل از قرنطینه قرنطینه می شود. او با اقدامات بی سابقه ای از کمبود کارکنان که باعث شد اداره اصلاحی نتواند به خوبی بازداشت شدگان تازه وارد را که در جزیره ریکرز در انتظار تختخواب هستند ، نظارت کند.

مریل در ایمیلی نوشت: “DOC نمی تواند یکپارچگی استراتژی مهار CHV COVID را حفظ کند – یعنی آزمایش به موقع و همراهی یا اسکان بیماران.” “تعدادی از بیمارانی که آزمایش آنها مثبت بود می توانستند بسیاری از بیماران دیگر را که منتظر ملاقات و / یا اقامت بودند ، بستری کنند. ”

دی بلاسیو از پیشرفت شهر در تثبیت زندان ، در میان افزایش خودآزاری و خشونت در میان زندانیان ، همراه با غیبت گسترده افسران اصلاحی دیدن کرده است. اما چند نفر از زندانیان در جزیره رایکرز می گویند که هرگونه تحول با محدودیت های مربوط به COVID مانع می شود.

روز چهارشنبه ، بیش از 20 درصد از زندانیان در 6000 زندان قرنطینه به دلیل “ظاهر احتمالی” ویروس در قرنطینه بودند – به این معنی که آنها هیچ نشانه یا علائم مثبتی را نشان نداده بودند ، اما تصور می شد که آنها در ارتباط نزدیک با علت شناخته شده او این نسبت نشان دهنده افزایش قابل توجهی از پایان ماه جولای است ، زمانی که تنها 1 of از شکارچیان باز دیده می شدند.

قرنطینه همچنین مانع حضور بیشتر بازداشت شدگان در دادگاه های لازم برای خروج آنها از جزیره شده است. لورا اراسو ، وکیل عمومی انجمن کمک های حقوقی ، گفت که “لیست بلندی از مشتریان دارد که حتی در اولین جلسه خود به سختی می توانند به دادگاه بروند.”

در یک تماس تلفنی روز پنجشنبه ، یکی از زندانیان که فقط می خواست نامش آلفرد باشد ، گفت که قصد دارد این هفته قرارداد سوگندی را بپذیرد که او را از رایکرز خارج کرده و وارد برنامه درمان مواد مخدر می شود. در عوض ، او در واحدی که به گفته خودش افسران اصلاحی ندارد و “در حال بدتر شدن است” به تنگ آمده است. ”

“مردم اینجا چپ و راست می شوند. من احساس می کنم یک دشمن هستم. ” “من هرگز در زندگی خود متعهد به مراجعه به دادگاه نبوده ام.”

اگرچه فرماندار کتی هوچول این هفته دستور اقدام با هدف افزایش جلسات معنادار در زندان را امضا کرد ، متهمان گفتند که این سیاست تأثیر کمی دارد. بسیاری از شکارچیان هنوز باید توسط کارگران اصلاحی در جزیره جابجا شوند تا به غرفه ویدیویی برسند – اتفاقی که در دوران قرنطینه رخ نمی دهد.

بخش اصلاحی کمترین میزان واکسیناسیون را در بین گروه های شهری دارد و تنها 48 درصد از کارگران همانند جمعه گذشته یک دوز دریافت کرده اند. اعداد و ارقام برای اسیران حتی کوچکتر است: 41.3٪ از 17 سپتامبر ، آخرین تاریخی که داده ها در دسترس بودند ، یک عکس دریافت کرده بودند.

با این حال ، برخی قرنطینه ها قرنطینه را نه به عنوان یک هشدار ایمنی ، بلکه به عنوان تلاشی برای قطع آنها از دنیای خارج می دانند. ویلیام سنفورد ، یک زندانی 35 ساله ، گفت که واحد 21 نفره وی بیش از یک ماه در انزوا بوده است ، با وجود اینکه هیچ موردی از آگوست تأیید نشده است یا علائمی از خود نشان نداده است.

این نامگذاری به این معناست که او نتوانست با همسر یا پسر هشت ماهه خود دیدار کند ، حتی اگر شهر ممنوعیت ملاقات شخصی خود را در تابستان به طور رسمی لغو کرد.

سانفورد گفت: “برای آنها راحت است که بگویند:” خوب باز شدی. ” “سپس آنها با بسیاری از چیزها فرار می کنند. نه ملاقات ، نه دادگاه ، نه چیزی. ما فقط می توانیم رنج بکشیم و منتظر بمانیم. ”

سionsالات به بخش اصلاحی و دفتر رئیس جمهور بازگردانده نشد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *