kermanyy

Sunday, 24 October 2021

کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک برای امتحانات COVID-19 در مدرسه شرکت کرده اند

کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک برای امتحانات COVID-19 در مدرسه شرکت کرده اند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده برای شرکت در برنامه آزمایش سیستم مدارس دولتی نیویورک تأیید شده اند.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-12 که امسال مجاز به شرکت در آزمون هفتگی مدارس خود شده اند ، بخشی از تعداد واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جلسه استماع گفت: حدود 500000 دانش آموز مقطع ابتدایی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها از 12 سالگی واکسینه شده بودند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و هیچ دانشجوی واکسنی وجود ندارد. تعداد ثبت نام کنندگان امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کرده بودند.

علاوه بر این ، تعداد ناشناخته دانش آموزانی که واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر کشور ، 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله واکسیناسیون دریافت می کنند ، حتی اگر این داده ها دانش آموزان مدارس دولتی را شامل نمی شود ، معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش دونالد کانیرز در جلسه دادگاه گفت.

تریگر در مورد درصد کودکانی که اجازه شرکت در آزمون را دارند ، می گوید: “این اعداد چندان دلگرم کننده نیستند.”

شهردار بیل دو بلاسیو از بازگشایی مدارس برای یادگیری شخصی در پاییز امسال بدون انتخاب از راه دور دفاع کرد و دیدگاه خود را مبنی بر اینکه مدارس شهر نیویورک “استاندارد طلا” برای ایمنی آزمایش ، مدارس پروتکل و واکسن هستند ، تکرار کرد. پس از چندین چالش حقوقی ، این شهر واکسیناسیون خود را از روز دوشنبه برای همه کارگران DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی آغاز کرد.

با این حال ، این شهر واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض هر هفته 10٪ از همه دانش آموزان بدون واکسینه که فرم رضایت نامه را پر کرده بودند ، به طور تصادفی مورد آزمایش قرار گرفت.

این یک قدم عقب تر از پروتکل امتحان سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان شخصی خود را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانشجویانی که در مطالعه شخصی شرکت می کردند (با این میزان ، کمتر از 20 of از 960،000 دانشجوی ثبت نام شده در سیستم) به امتحان هفتگی رضایت داده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را صادر کردند که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی مورد آزمایش قرار گیرند و اشاره می کند که مناطق محلی مدارس ممکن است درباره نحوه انجام غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “مرحله آزمایش ما در حال کار است و با 100 of پرسنل شخصی واکسینه شده ، مدارس ما از امن ترین مکان ها در شهر هستند.” “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایت هستیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری کرده و همه والدین دانش آموزان واکسینه نشده را تشویق می کنیم تا فرم رضایت نامه را ارائه دهند و به مدارس ما کمک کنند. آن را ایمن و باز نگه دارید. ”

ترایگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در همه مدارس از 10 درصد گواهینامه برخوردار است ، پرسید یا خیر ، گفت که در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students دانش آموزان اجازه دارند برای آزمایش بیاورند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین نیز این رضایت نامه را امضا کنند. این چیزی نیست که ما آن را نادیده بگیریم. ما هر روز فشار می آوریم. ”و گفت:” ما کمپین صدور مجوز خود را در کنار کمپین واکسیناسیون خود دنبال می کنیم تا بتوانیم یکی از ستون ها را در راه -کار چند لایه ما -ملاقات کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید با اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، حضور و سطح واکسیناسیون در بین دانش آموزان به روز باشد.

وی گفت: “زیرا شما امروز اطلاعات اولیه ای برای کمیته و مردم ندارید … این امکان پذیر نیست.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *